Kráľ

Svetlana MajchrákováDAXE2020/11 SVK slovensky

Kniha: Kráľ - Svetlana Majchráková
8,49
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 400449
Ušetríte až 1,41 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Séria kníh: Kráľ a kráľovná
Kráľ a kráľovná
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Kráľ

Autorka odomyká brány nového príbehu, ktorý napreduje po časovej línii našich jedinečných dejín a je voľným pokračovaním knihy Kráľovná. Opäť čitateľov prenesie do stredovekého Slovenska, v ktorom sa pasuje s bremenom vladárstva kráľ Žigmund Luxemburský. Mladý vládca sa musí vysporiadať s rozmanitými problémami, bez ktorých sa kraľovanie nezaobíde, no našťastie mu po boku stojí verný druh.
Vojvoda Stibor zo Stiboríc, obávaný pán Beckova a tyran celého Považia, vychýrený bojovník a pravá ruka kráľa, stojí pred neľahkou úlohou. V mene koruny musí zajať priateľa, považovaného za zradcu, a tak ho povinnosť privedie na hrad Korlátko. Keďže nad Uhorským kráľovstvom sa rozpútal neľútostný boj o trón a svoje krídla čoraz viac rozťahuje závisť a zloba, rytier musí rýchlo konať, aby zachránil kráľa a zmiernil dôsledky zradného sprisahania. V neľahkom poslaní sa mu naskytne pomoc zo strany, z ktorej by ju ani sám nečakal. Prekrásna a odvážna hradná pani z Korlátka, sestra zradcu a nepriateľa kráľovstva Dajara, nielen že sa postaví na jeho stranu, no očarí ho svojou odvahou, umom a láskavým srdcom. Aby ich osudy neboli skúšané málo, o slovo sa prihlási i starý príbeh o rozprávkovom poklade a spolu s ním nenásytní a chamtiví veľmoži z Turca. Podarí sa Dajare a Stiborovi uspieť? Aké prekážky dokáže človek zdolať pre lásku?
Dozviete sa v dobrodružno-historickom románe, ktorý podmanivým spôsobom ponúka množstvo historických faktov, je plný nečakaných zvratov, záhad, ako aj hrdinstiev a intríg, no i odhaľovania pravdy a lásky.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
400449
Názov
Kráľ
EAN/ISBN
9788089429912
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Svetlana Majchráková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
196
Rozmer
172×240 mm
Hmotnosť
0,63
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kráľ zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.