Stephen Hawking: Kniha o priateľstve a fyzike

Leonard MlodinowSLOVART2020/11 SVK slovensky

Kniha: Stephen Hawking: Kniha o priateľstve a fyzike - Leonard Mlodinow
12,99
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 398584
Ušetríte až 1,96 € z bežnej ceny 14,95
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Stephen Hawking: Kniha o priateľstve a fyzike

Fyzik a autor popularizačných kníh Leonard Mlodinow sa so Stephenom Hawkingom zoznámil v roku 2003. Spriatelili sa a spolu napísali bestsellery Ešte stručnejšia históriu času a Veľký plán. Mlodinowova Kniha o priateľstve a fyzike vykresľuje Hawkinga z pohľadu blízkeho človeka. Predstavuje ho ako vedca, ktorému objavy na poli fyziky zabezpečili nesmrteľnosť, ale aj vedca, ktorý ich vedel zrozumiteľne podať verejnosti ako nikto predtým. Približuje ho ako muža s vášňou pre dobré víno a karí, ale aj ako kolegu, ktorý ocení, ak ho iní upozornia na chybu vo výpočtoch. Zobrazuje ho ako priateľa, ktorému vážne ochorenie ALS dovoľovalo komunikovať rýchlosťou iba šesť slov za minútu, ale ktorý nikdy nezabudol začleniť do rozhovoru humor. Približuje ho ako človeka, ktorý vyhlásil, že choroba mu pomohla sústrediť sa na to, čo ho baví. A hoci by sme sa mohli domnievať, že pre Hawkinga bola životom v prvom rade fyzika, nie je to tak. Kniha Leonarda Mlodinowa je ďalším svedectvom, že Hawking jednoducho rozmýšľal inak.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
398584
Názov
Stephen Hawking: Kniha o priateľstve a fyzike
EAN/ISBN
9788055649559
Forma
Tvrdá, s prebalom
Autor
Leonard Mlodinow
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
256
Rozmer
135 x 200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Stephen Hawking: Kniha o priateľstve a fyzike zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.