Pamäťový kód Desaťminútové riešenie ako uzdraviť váš život pomocou pamäťového inžinierstva - Alexander Loyd Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Pamäťový kód

Desaťminútové riešenie ako uzdraviť váš život pomocou pamäťového inžinierstva

Alexander Loyd • Citadella • 2020/08SK slovensky

Kniha : Pamäťový kód - Desaťminútové riešenie ako uzdraviť váš život pomocou pamäťového inžinierstva
Kúpiť
12,07
Katalógové číslo: 395452
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Pamäťový kód

Desaťminútové riešenie ako uzdraviť váš život pomocou pamäťového inžinierstva

Nastala éra pamäťového inžinierstva. SCIENTIFIC AMERICAN

Autor medzinárodných bestsellerov Dr. Alexander Loyd ponúka radikálne nový prístup k bdelej pozornosti, liečeniu a budovaniu emocionálnej sily. Všetko, čo robíme, to dobré i zlé, je informované našimi spomienkami alebo, presnejšie, tým, čo si z tých spomienok berieme. Najnovší výskum ukazuje, že geneticky nám môžu byť odovzdávané dokonca aj traumatizujúce spomienky minulých generácií. Už viac ako sto rokov psychológov fascinuje, ako nami akumulované spomienky ovplyvňujú našu schopnosť dosiahnuť život, aký si želáme. Až doteraz však nejestvoval spôsob, ako prepísať lekcie minulosti, aby sme mali lepšiu budúcnosť. Autor medzinárodných bestsellerov Liečebný kód a Kód lásky Dr. Alexander Loyd strávil roky štúdiom pamäťového inžinierstva, procesu preprogramovania konotácií pamäti a v širšom slova zmysle dopadu, ktorý pamäť má. V knihe Pamäťový kód uvádza Dr. Loyd pozoruhodné zistenia o vzťahu, ktorý majú naše spomienky s naším pocitom seba, sebadôverou a naším správaním. Ak dokážeme zmeniť bolestivé asociácie na pozitívne, môžeme rozpustiť myšlienky, emócie, presvedčenia a spôsoby správania, ktoré možno vedú k takým problémom, ako sú prejedanie, užívanie návykových látok alebo voľby zlého životného štýlu. Kniha Pamäťový kód obsahuje nástroje vytvorené Dr. Loydom na prerušenie cyklu bolesti, stagnácie a frustrácie, ktorý nám bráni byť svojím najlepším ja. Už desať minúť techník pamäťového inžinierstva dokáže odstrániť neviditeľné bariéry, ktoré vám bránia v živote, aký si želáte. Ak sa usilujete dosiahnuť nejakú trvalú, pozitívnu zmenu v akejkoľvek oblasti svojho života, táto kniha vám pomôže diagnostikovať skutočný zdroj problému a vyriešiť ho nadobro.

DR. ALEXANDER LOYD, PhD, ND je autor medzinárodných bestsellerov Kód lásky a Liečebný kód. Vystupoval v živom vysielaní správ NBC, ABC, CBS, Fox a PBS ako odborník na liečbu zdrojových problémov chorôb a ochorení. Dr. Loyd prednáša po celom svete a vybudoval najväčšiu celoživotnú liečebnú prax na svete, s desiatkami tisíc klientov vo všetkých päťdesiatich štátoch USA a 172 krajinách sveta (ktorých stále pribúda). Jeho knihy sa stali najväčšími bestsellermi v siedmich krajinách a v dvadsiatich dvoch krajinách sa umiestnili v prvej desiatke najpredávanejších kníh. So svojom manželkou Hope a synmi Harrym a Georgeom žije v Tennessee.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
395452
Názov
Pamäťový kód
Podnázov
Desaťminútové riešenie ako uzdraviť váš život pomo
EAN/ISBN
9788081821554
Forma
Brožovaná
Autor
Alexander Loyd
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/08
Rozsah
304
Rozmer
138×210
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Pamäťový kód zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.