Rok Sivka ohniváka

Toňa RevajováWisteria Books2020 SVK slovensky

Kniha: Rok Sivka ohniváka - Toňa Revajová
9,46
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 384118
Ušetríte až 1,44 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Rok Sivka ohniváka

Počúvajte príbeh malej Anny, ktorá sa v piatich rokoch sama naučila čítať a veľmi sa teší na školu. Odmietnu ju však zapísať, lebo šesť rokov má až v novembri. Dievčatko každý deň príde do školy a sadne si medzi prvákov a zakaždým ho pošlú domov. Čo myslíte, podarí sa malej Anne obmäkčiť srdce prísneho pána riaditeľa? Kompletnú neskrátenú verziu číta Táňa Radeva, absolventka Divadelnej fakulty VŠMU v Bratislave. Bola členkou Divadla J. Záborského v Prešove, Štátneho divadla v Košiciach, aj Divadla A. Bagara v Nitre. Hosťovala napríklad na Novej scéne a v divadle Aréna Bratislava. Venuje sa aj dabingu, jej najslávnejšou postavou je novinárka Murphy Brownová. Od roku 2013 hrala v televíznom seriáli Búrlivé víno. . Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 2 hodiny 15 minút Toňa Revajová najradšej píše, ale väčšinou len rediguje knihy iných autorov. Keď boli jej vnúčatá Marcus a neskôr Emma a Riško malí, často s nimi niekam odcestovala (a potom mala o čom písať... niekedy). Raz sa v krátkom rozhovore do čítanky priznala, že má veľmi rada Tatry, more a motýle. Onedlho mala besedu s tretiakmi. Dozvedeli sme sa, že máte rada motýle, nadhodil hneď na úvod jeden z prvého radu. Áno, ale nejem ich,zavtipkovala. No tak vidíš! povedal chlapec svojmu susedovi. Ale Toňa sa nikdy nedozvedela, o čo sa stavili. Napísala veľa kníh pre deti, napríklad Pol prázdnin s tetou Kolieskovou, Denník Majky z Majáka, štyri knižky o Johanke, Kiko jeden, Kino dva v škôlke a kopec iných. interpret: Táňa Radeva 2019 zvuk:Miroslav Králik 2019 réžia: Barbora Kardošová 2019 ilustrácie na obálke: Juraj Martiška 2018 grafická úprava:Ryc Trable 2019 foto: Tereza Králiková 2019

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
384118
Názov
Rok Sivka ohniváka
EAN/ISBN
8588006171198
Autor
Toňa Revajová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020
Rozmer
140×120
Hmotnosť
0,07
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
20%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rok Sivka ohniváka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.