Slovenská mafia - Príbehy písané krvou

Ján Petrovič

Ringier Axel Springer2019/11 SVK Slovensky

Kniha: Slovenská mafia - Príbehy písané krvou - 1. vydanie - Ján Petrovič
Katalógové číslo: 377728
Ušetríte až 1,81 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Mafia na Slovensku

Mafia na Slovensku

Romány inšpirované skutočnými udalosťami, či len fikcia odohrávajúca v mafiánskom prostredí, literatúra faktu - žiaľ, kn… Zistiť viac...
13,09
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Slovenská mafia - Príbehy písané krvou

Slovenská mafia je najkomplexnejším spracovaním dejín organizovaného zločinu na Slovensku od pádu komunizmu až po súčasnosť.

Autor Ján Petrovič sa téme slovenskej mafie venuje od začiatku novinárskej kariéry. Pri príprave vyše 400-stranovej publikácie hovoril s mafiánmi, ktorí prežili vybavovanie si účtov v podsvetí, skončili za mrežami alebo sú dnes na slobode. Bol na miestach, kde dochádzalo k výbuchom a ďalším násilným trestným činom. Navštívil lokality, kde podsvetie pochovávalo biele kone a zbavovalo sa nepohodlných svedkov. Preštudoval desiatky súdnych spisov a svoje zistenia konzultoval s vyšetrovateľmi, právnikmi a prokurátormi.

Bonusom knihy sú doteraz nezverejnené fotografie, mapa mafiánskych klanov, unikátne infografiky a register členov, obetí a bojovníkov proti organizovanému zločinu s vyše 600 položkami. Súčasťou knihy sú exkluzívne rozhovory s mužmi, ktorí stáli na opačných stranách bojiska – bossom bossov Mikulášom Černákom a policajným prezidentom Milanom Lučanským.

Výťažok z predaja knihy pôjde na podporu nezávislej žurnalistiky.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
377728
Názov
Slovenská mafia - Príbehy písané krvou
EAN/ISBN
9788089854189
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ján Petrovič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/11
Rozsah
440
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovenská mafia - Príbehy písané krvou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.