Pros a dostaneš 1. - 2.

Esther Hicks Jerry Hicks

Eugenika2019/10 SVK Slovensky

Kniha: Pros a dostaneš 1. - 2. - Esther Hicks, Jerry Hicks
Katalógové číslo: 375760
Ušetríte až 1,30 € z bežnej ceny 15,99
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,69
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Pros a dostaneš 1. - 2.

"Tzv. Abrahámovo učenie je najpodrobnejším a najlepším vysvetlením toho, ako vznikajú všetky naše zážitky a skúsenosti. Zároveň ide o návod, ako sa cítiť dobre za akýchkoľvek podmienok, zhmotňovať svoje túžby a eliminovať to, čo nechceme. Na rozdiel od toho, čo si myslia kritici, nejedná sa o žiadny typický konzumný návod na rýchle zbohatnutie či iný úspech, ale o našu hlbokú duchovnú premenu. Zjednodušená filozofia pozitívneho myslenia totiž nevystihuje skutočné fungovanie zákona príťažlivosti, ktorý bez výnimky riadi úplne všetko, čo sa komu deje. Všetko si do svojho života priťahujeme len my sami! Avšak je obrovský rozdiel medzi priťahovaním nevedomým a zámerným, cieleným. Kľúč spočíva vo vedomej voľbe myšlienok, pričom sa treba riadiť svojimi pocitmi. Naše pocity a nálada nám totiž v ktorejkoľvek chvíli prezrádzajú, k čomu smerujeme a čo si priťahujeme. Okrem fascinujúcich logických vysvetlení, ktoré sa nedajú ničím vyvrátiť, tu nájdete aj 22 praktických metód či cvičení. To všetko vás postupne naučí cielene sa začať cítiť lepšie a tak získavať čoraz väčšiu kontrolu nad tým, čo si priťahujete."
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
375760
Názov
Pros a dostaneš 1. - 2.
EAN/ISBN
9788081006173
Forma
Brožovaná
Autor
Esther Hicks, Jerry Hicks
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/10
Rozsah
368
Rozmer
160x235
Hmotnosť
0,40
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Pros a dostaneš 1. - 2. zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.