Lovci šarlatánov - Príručka zdravého rozumu

Ako nepodľahnúť medicínskym nezmyslom a hoaxom

Roland Oravský

Artis Omnis2019/11 SVK Slovensky

Kniha: Lovci šarlatánov - Príručka zdravého rozumu - Ako nepodľahnúť medicínskym nezmyslom a hoaxom - 1. vydanie - Roland Oravský
Katalógové číslo: 374832
Ušetríte až 2,98 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,92
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Lovci šarlatánov - Príručka zdravého rozumu

Ako nepodľahnúť medicínskym nezmyslom a hoaxom

Antivaxeri. Biorezonancia. Domáce pôrody. Homeopatia. Kvantovanie. Prekyslenie. Ste prekvapení tým, s koľkými medicínskymi nezmyslami a nedôveryhodnými liečebnými postupmi sa stretávate? Potom vedzte, že ide len o špičku ľadovca.

Do našej hitparády sme vybrali tie najväčšie evergreeny, no šarlatánske studnice múdrostí sú priam nekonečné. Akokoľvek absurdne pôsobia, vždy sa nájde niekto, kto im uverí.

PRÍRUČKA ZDRAVÉHO ROZUMU vo verejnosti nepochybne vyvolá vlnu polemík. Ako vravia samotní Lovci šarlatánov: „Nečakáme, že zmeníme názor ľudí, ktorí si žijú vo svojom konšpiračnom svete - hoci by to bolo ozaj fajn. Nevadí. Aj tak sa primárne zameriavame na tých, ktorí sa iba „rozhodujú“, komu veriť. Hlavne - ale nielen - pre nich je určený náš boj za zdravý rozum, kritické myslenie a propagáciu reálnej medicíny.“

Autorský tím pod vedením MUDr. Rolanda Oravského tvorí dvanásť lekárov a iných odborníkov z oblasti imunológie, epidemiológie, nutričnej terapie, farmácie či psychológie, ktorí pôsobia nielen na Slovensku, ale aj v Česku, Nemecku, Veľkej Británii či USA. Hovoria si LOVCI ŠARLATÁNOV a od roku 2013 reagujú na medicínske nezmysly, ktoré sa šíria po internetových stránkach, na sociálnych sieťach a v spoločnosti.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
374832
Názov
Lovci šarlatánov - Príručka zdravého rozumu
Podnázov
Ako nepodľahnúť medicínskym nezmyslom a hoaxom
EAN/ISBN
9788082010506
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Roland Oravský
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/11
Edícia
Pamäť
Rozsah
240
Rozmer
150×215 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Lovci šarlatánov - Príručka zdravého rozumu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.