Majetok neznámej

Elizabeth AdlerREMEDIUM2019/10 SVK slovensky

Kniha: Majetok neznámej - Elizabeth Adler
12,65
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 373792
Ušetríte až 2,25 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Majetok neznámej

Na dražbe klenotov v Ženeve dražia drahokam považovaný za svetový unikát. Jeho majiteľka si z bezpečnostných dôvodov neželá výjsť z anonymity.

Najskúsenejší svetoví odborníci spoznali vo vysokokarátovom smaragde kameň z dvorného diadému istej kňažnej, ktorá v sedemnástom roku utekala z Ruska a údajne aj s rodinou zahynula v tajge. Stopa kniežacej rodiny sa tak vynorí až po päťdesiatich rokoch a z Európy vedie do Ameriky. Táto udalosť vyvolá rozruch aj vo svete veľkej politiky.

Spravodajské služby veľmocí sa pretekajú, ktorá z nich v čo najkratšom čase nájde kniežacieho potomka a zároveň jediného dediča obrovského majetku so strategickým významom pre rovnováhu síl vo svete. V bezohľadnej honbe za bohatstvom a mocou a v mene "vysokých" cieľov sa pošliapavajú všetky ľudské hodnoty. Proti sebe stoja dva rozdielne spoločenské svety i nevraživosťou rozdelené generácie. Dramatické zápletky vyústia v závere do pôsobivého tragického konfliktu týchto protipólov.

Majetok neznámej je románom o láske a nenávisti, osnovanom na životných osudoch vysťahovalcov, ktorí v prvej svetovej vojne odišli pred hladom a záhubou zo starej Európy do Nového sveta, do Ameriky a životných osudoch, víťazstvách i prehrách, ich moderných potomkov, našich súčasníkov.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
373792
Názov
Majetok neznámej
EAN/ISBN
9788085352849
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Elizabeth Adler
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/10
Rozsah
448
Rozmer
128×205 mm
Hmotnosť
0,50
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Majetok neznámej zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.