Kniha Liečivá sila esenciálnych olejov Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam Eric Zielinski | kníhkupectvo Literama.sk

Liečivá sila esenciálnych olejov

Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam

Eric Zielinski • TATRAN • 2019/05SK slovensky

Kniha : Liečivá sila esenciálnych olejov - Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam - 1. vydanie
Kúpiť
13,41
Katalógové číslo: 362510
Ušetríte až 4,49 € z bežnej ceny 17,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Liečivá sila esenciálnych olejov

Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať autoimunitným ochoreniam

Neviete si vybrať z množstva dostupných informácií o esenciálnych olejoch? Nie ste sami!

Mnohé zdroje, na ktoré ste narazili, odrádzajú alebo preháňajú možné terapeutické účinky, len aby vás presvedčili, že práve ich rady sú správne.

Doktor Zielinski v Liečivej sile esenciálnych olejov však novátorsky a atraktívne mení smer myslenia v odbore arómoterapie. Podarilo sa mu nepredstaviteľné – túto zložitú tému sprístupnil širokému čitateľskému publiku. Autor hneď v úvode priznáva, že silu a terapeutické účinky esenciálnych olejov objavil až v neskoršom veku. Výsledky klinického výskumu ho presvedčili, že esenciálne oleje pomáhajú pri liečbe chronických ochorení ako rakovina, vysoký tlak, obezita či cukrovka druhého typu, aj pri psychických ochoreniach ako závislosť, úzkosť, depresia či strach.

Táto publikácia predstavuje v súčasnosti najlepšiu a najdôveryhodnejšiu vedecky podloženú knihu o esenciálnych olejoch. Doktor Zielinski v nej navyše ponúka množstvo receptov na pomoc so zdravotnými problémami, učí, ako môžete uľaviť svojim blízkym pri bolesti, únave, zlom trávení a mnohých iných ťažkostiach. Je to nielen zbierka informácií, ale aj užitočný a inšpiratívny sprievodca životom. Naučí vás chápať neskutočnú moc rastlín.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
362510
Názov
Liečivá sila esenciálnych olejov
Podnázov
Ako zmierniť zápal, zlepšiť náladu, predchádzať au
EAN/ISBN
9788022209816
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Eric Zielinski
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/05
Rozsah
316
Rozmer
148×233
Hmotnosť
0,60
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
25%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Liečivá sila esenciálnych olejov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.