Stratégie rozvoja kritického myslenia

Kritické argumentovanie, debatovanie, písanie a organizovanie poznatkov

Martina Kosturková; Janka Ferencová

Wolters Kluwer2019/05 SVK Slovensky

Kniha: Stratégie rozvoja kritického myslenia - Kritické argumentovanie, debatovanie, písanie a organizovanie poznatkov - Martina Kosturková; Janka Ferencová
Katalógové číslo: 362409
Ušetríte až 0,58 € z bežnej ceny 16,10
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,52
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Stratégie rozvoja kritického myslenia

Kritické argumentovanie, debatovanie, písanie a organizovanie poznatkov

Cieľ a obsah publikácie reagujú na absenciu podpory rozvoja kritického myslenia človeka – aktéra spoločnosti. Dielo je zostavené na princípe hlbšieho premýšlania prostredníctvom piatich logicky na seba nadväzujúcich celkov – kritické myslenie, kritické argumentovanie, debata Karla Poppera, kritické písanie a organizovanie poznatkov. Čitateľ v ňom nájde všeobecné východiská nosných pojmov, množstvo príkladov, zaujímavostí, názorných ukážok, interaktívnych úloh, poznámok, vysvetlení, námety na premýšlanie a nevšedný transfer poznatkov do aplikačnej roviny. Publikácia je určená pre študentov učiteľských a neučiteľských študijných programov v dennej a externej forme bakalárskeho, magisterského a doktorandského štúdia, pre vysokoškolských učiteľov, ktorí participujú na zabezpečení pedagogicko-psychologických a spoločensko-vedných disciplín rôznych študijných programov, pre učiteľov v rámci profesijného rozvoja a podnetná je aj pre akademikov a edukantov vedeckých smerov, keďže schopnosť kriticky myslieť by mala byť elementárnou akademickou spôsobilosťou. Inšpirácie v nej nájdu hlavne tí, ktorí chcú eliminovať súčasnú kognitívnu lenivosť.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
362409
Názov
Stratégie rozvoja kritického myslenia
Podnázov
Kritické argumentovanie, debatovanie, písanie a or
EAN/ISBN
9788057100492
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Martina Kosturková; Janka Ferencová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/05
Rozsah
240
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
0,32
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
4%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Stratégie rozvoja kritického myslenia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.