Bohatý otec, chudobný otec

Robert T. Kiyosaki

MOTÝĽ2019/05 SVK Slovensky

Kniha: Bohatý otec, chudobný otec - 4. vydanie - Robert T. Kiyosaki
Aktualizované pre dnešný svet. S deviatimi novými študijnými časťami
Katalógové číslo: 360692
12,05

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Bohatý otec, chudobný otec

Top #1 motivačnej literatúry všetkých čias Bohatý otec, chudobný otec vyvracia mýtus, že vysoké príjmy z vás spravia boháča, spochybňuje predstavu o dome ako o majetkovej hodnote, ukazuje rodičom, prečo sa nemôžu spoliehať na to, že ich deti sa v škole naučia narábať s peniazmi, raz a navždy vysvetlí rozdiel medzi aktívom a pasívom, ukáže vám, čo učiť vaše deti, aby si v budúcnosti samy zabezpečili finančný úspech. Štúdium kníh je súčasťou filozofie spoločnosti Rich Dad: čítať, diskutovať, študovať... a znovu diskutovať. Toto nové vydanie k 20. výročiu vzniku knihy Bohatý otec, chudobný otec obsahuje celkom 9 nových častí, ktoré sú určené pre spoločnú diskusiu a ktoré vám poslúžia ako sprievodca, keď budete čítať túto knihu, študovať ju, rozoberať a debatovať o nej so svojimi priateľmi a svojou rodinou. Robert Kiyosaki zmenil spôsob myslenia o peniazoch desiatkam miliónov ľudí na celom svete. Preslávil sa svojím priamočiarym vyjadrovaním, dravosťou, odvahou a aj svojím postojom, ktorým sa stavia proti konvenciám.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
360692
Názov
Bohatý otec, chudobný otec
EAN/ISBN
9788081641756
Forma
Pevná
Poznámka
4. vydanie
Autor
Robert T. Kiyosaki
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/05
Rozsah
376
Rozmer
135×205
Hmotnosť
0,45
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bohatý otec, chudobný otec zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.