Kniha Napriek všetkým nástrahám Danielle Steel | kníhkupectvo Literama.sk

Napriek všetkým nástrahám

Danielle SteelIKAR • 2019/03SK slovensky

Kniha : Napriek všetkým nástrahám - 1. vydanie
Kúpiť
10,82
Katalógové číslo: 350949
Ušetríte až 2,08 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Napriek všetkým nástrahám

Kate Madisonová vlastní v New Yorku vychytený secondhand. Vďaka obchodu vychovala štyri deti, na ktoré zostala po manželovej predčasnej smrti sama. Deti dospeli a úspešne sa postavili na vlastné nohy, lenže k nevôli svojej matky sa vrhajú do vzťahov, ktorých budúcnosť je viac než otázna.

Dcéra Isabelle, právnička so sľubnou kariérou na Wall Street, sa zaľúbi do klienta, ktorého zastupuje pred trestným súdom. Verí, že po jeho boku môže nájsť šťastie, no stanú sa jej nádeje skutočnosťou? Mladá módna návrhárka Julie podľahne čaru muža, ktorý je až neskutočne dokonalý. Po krátkej známosti sa zaňho vydá, opustí skvelú prácu a presťahuje sa s ním do Los Angeles. Je však ich vzťah naozaj taký, aký sa na prvý pohľad zdá? Syn Justin sa snaží presadiť ako spisovateľ. Dotlačí svojho partnera k tomu, aby mali deti, keď na to ešte nie sú pripravení ani z finančnej, ani z osobnostnej stránky. Vyžiada si táto skúška ich vzťahu privysokú daň? A najmladší Willie, odborník na počítačové technológie, celú rodinu šokuje, keď sa dá dokopy so ženou staršou o dvanásť rokov.

Kate svoje deti miluje a podporuje, no nevie im zabrániť, aby nerobili rozhodnutia odsúdené na neúspech. Dokážu vo svojich plánoch napriek tomu uspieť?

Z anglického originálu Against All Odds (Delacorte Press, an imprint of Random House, a division of Penguin Random House LLC, New York 2017) preložila Adriana Sýkorčinová.

Úryvok z obsahu knihy

Kate sa zmierila s tým, že je vdova. Dlhé roky, až kým deti neodišli na vysokú, jej pri ich výchove na nič iné nezostával čas. Párkrát to s mužmi skúsila, ale starostlivosť o zabezpečenie domácnosti a rodiny ju zamestnávala natoľko, že každý vzťah sa jej rozpadol skôr, než sa stihol posunúť na vážnu úroveň. Väčšina mužov, s ktorými sa zoznámila, nebola ochotná prijať bremeno štyroch nevlastných detí. A tých zopár, ktorí by neboli proti, zas nepriťahovali Kate. Vždy hovorievala, že im s deťmi nič nechýba, a poväčšine to bola pravda. Lenže teraz, keď sa deti osamostatnili a mali vlastný život, si bez manžela či partnera občas pripadala sama. Snažila sa využiť to, no za posledné roky mala iba niekoľko pokusov o vzťah. Často premýšľala o tom, aká je to irónia, že keď deti dospeli a ona má konečne čas na muža, nedarí sa jej stretnúť žiadneho, čo by sa jej páčil. Všetci, ktorých poznala, už boli ženatí, alebo im pri predstave záväzného vzťahu vstávali vlasy dupkom.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
350949
Názov
Napriek všetkým nástrahám
EAN/ISBN
9788055165622
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Danielle Steel
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/03
Rozsah
336
Rozmer
200×125×30 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Napriek všetkým nástrahám zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.