Bojíte sa Smrti ?

Jan van HelsingANCH BOOKS2018/11 SVK slovensky

Kniha: Bojíte sa Smrti ? - Jan van Helsing
Katalógové číslo: 348888

Kniha: Bojíte sa Smrti ?

Každý sa s ňou v živote stretne aspoň dvakrát. Toltékovia hovoria, že životom kráča spolu s nami, za naším ľavým ramenom.

Autor Jan van Helsing prežil dve autonehody, ktoré ho priviedli do jej bezprostrednej blízkosti. V roku 2002, po druhom nedobrovoľnom stretnutí s ňou, si predsavzal, že sa o nej musí dozvedieť viac. Uplynuli však ďalšie dva roky, kým sa mu s ňou podarilo nadviazať priamy kontakt.

V jedinečnom a napínavom rozhovore sa spýtal bytosti, ktorú voláme Smrť:

Kam odnášaš duše? Čo cítiš, keď berieš dušu vraha? Ako vyzerá druhý svet? Videla si Boha? Existuje Peklo? Kto vládne svetu? Kedy príde Antikrist? Čo vieš o Ježišovi? Je smrť nevyhnutná? Aká budúcnosť čaká ľudstvo? Ako byť zdravý a šťastný?

Odpovede bytosti, ktorá nikdy neprebývala vo fyzickom tele a sama seba radšej nazýva Anjelom Transformácie, v tomto rozhovore však ďaleko presahujú pozemské vnímanie sveta: sú univerzálne, nie sú zaťažené dualitou a hodnotením, pojmami dobra a zla.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
348888
Názov
Bojíte sa Smrti ?
EAN/ISBN
9783945803240
Forma
Brožovaná
Autor
Jan van Helsing
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/11
Rozsah
284
Rozmer
148x210
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bojíte sa Smrti ? zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.