Ruština pre samoukov a jazykové kurzy + 2 CD

Učebnica s dialógmi a frázami

Helena Šajgalíková

RUS Rusky AKTUELL2018/11

Kniha: Ruština pre samoukov a jazykové kurzy + 2 CD - Učebnica s dialógmi a frázami - 1. vydanie - Helena Šajgalíková
Katalógové číslo: 348766 viac »
Ušetríte až 3,52 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
12,38
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Ruština pre samoukov a jazykové kurzy + 2 CD

Učebnica s dialógmi a frázami

Moderne koncipovaná učebnica, ktorá spĺňa všetky požiadavky efektívneho prístupu k osvojeniu si jazyka. Tematické okruhy v pätnástich kapitolách zodpovedajú požiadavkám praxe, či už ide o témy každodenného života, korešpondenciu, objednanie hotela, pohyb na letisku a pod. Uvádza živé dialógy, reprezentujúce bežné situácie, ale aj ukážky, ako napísať list, životopis, objednávku, či porozumieť inzerátu, otázkam na prijímacom pohovore atď. Spĺňa náročné kritériá spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky, európskeho štandardu, ktorý roky precizovali odborníci Európskej únie v oblasti výučby a osvojovania si jazykov a využíva najmodernejšie poznatky didaktiky samoštúdia a sebahodnotenia. Učebnica umožňuje dosiahnuť úroveň A2/B1 čo najrýchlejšie a najefektívnejšie a vedie učiaceho sa k získaniu najdôležitejších a najfrekventovanejších zručností, ktoré od neho komunikačná prax vyžaduje. Tým sa líši od väčšiny učebníc jazykov, ktoré učiaceho sa oboznamujú s jazykovým a lexikálnym systémom, i keď prax vyžaduje komunikačnú kompetentnosť. Gramatika sa bežne vníma ako najnudnejšia (a niekedy sa predstavuje dokonca ako nepotrebná) časť jazykovej výučby. Vytvára však kostru, bez ktorej by jazykový systém nefungoval. V učebnici sa vysvetľovanie gramatiky obmedzuje na nevyhnutné minimum a jej zvládnutie zabezpečuje rozsiahle precvičovanie gramatických javov v kontexte. Výber tém a slovnej zásoby vychádza z rozsiahleho výskumu, osobných a pedagogických skúseností autorov.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
348766
Názov
Ruština pre samoukov a jazykové kurzy + 2 CD
Podnázov
Učebnica s dialógmi a frázami
EAN/ISBN
9788081720215
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Helena Šajgalíková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/11
Rozsah
350
Rozmer
145×210 mm
Hmotnosť
0,50
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ruština pre samoukov a jazykové kurzy + 2 CD zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.