Hravý dejepis 8 - Pracovný zošit

Pracovný zošit pre 8. ročník ZŠ

Ľudmila Kónyová, Lenka Krajňaková

TAKTIK2018/08 SVK Slovensky

Kniha: Hravý dejepis 8 - Pracovný zošit - Pracovný zošit pre 8. ročník ZŠ - 1. vydanie - Ľudmila Kónyová, Lenka Krajňaková
Katalógové číslo: 340993
Ušetríte až 0,98 € z bežnej ceny 7,40
A navyše získate 6 vernostných bodov
6,42
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Skladom u dodávateľa

Kniha: Hravý dejepis 8 - Pracovný zošit

Pracovný zošit pre 8. ročník ZŠ

Pracovný zošit sprostredkúva nové pohľady na zdanlivo jednoduché historické súvislosti svetových a národných dejín. Žiaci nahliadnu do víru revolučnej Európy, stanú sa svedkami formovania moderných národov, spolu s našimi dejateľmi prejdú neľahkú cestu formovania slovenského národa na moderný národ a svoje historické putovanie zavŕšia v Rakúsko-Uhorsku. Množstvo motivačných úloh, graficky pútavé spracovanie jednotlivých tém či ilustrované portréty historických osobností podporujú záujem žiakov o poznanie dôležitých medzníkov v dejinách ľudstva. Spestrením pracovného zošita sú aj historické zaujímavosti, ku ktorým sa žiaci dopracujú po vyriešení úloh a rôznych krížoviek, či kreatívne úlohy (identifikujú mená historických osobností prostredníctvom podaných dobových inzerátov, stanú sa novinármi, ktorí ako prví prinesú čitateľom aktuálne historické informácie o významných udalostiach, vžijú sa do role historických osobností, patentujú si vlastný vynález, stanú sa z nich hrdí národovci či jazykovedci, navrhnú vlajku a bojové heslo slovenských dobrovoľníkov, dobové názvy vyučovacích predmetov atď.). Veľkým prínosom je aj opakovanie učiva za každou kapitolou. V závere pracovného zošita nájdu žiaci malé prekvapenie.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
340993
Názov
Hravý dejepis 8 - Pracovný zošit
Podnázov
Pracovný zošit pre 8. ročník ZŠ
EAN/ISBN
9788081800764
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ľudmila Kónyová, Lenka Krajňaková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
60
Rozmer
296×210×4 mm
Hmotnosť
0,18
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Posledné kusy u vydavateľa. Dodané množstvo a termín negarantujeme.
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hravý dejepis 8 - Pracovný zošit zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.