Jedovaté zvieratá - Ivan Kňaze Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Jedovaté zvieratá

Ivan KňazeVydavateľstvo Matice slovenskej • 2018/08SK slovensky

Kniha : Jedovaté zvieratá - 1. vydanie
Kúpiť
10,56
Katalógové číslo: 340162
Ušetríte až 2,34 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
Doručenie môže trvať až 9 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Jedovaté zvieratá

V ďalšom diele knižnej série o pozoruhodných živočíchoch si Ivan Kňaze vzal na mušku tie, ktoré v nás väčšinou budia negatívne pocity, a to jedovaté zvieratá! S prekvapením zisťujeme, koľko ich žije aj na Slovensku, i keď okrem vretenice nie sú pre človeka príliš nebezpečné. Skúsený pozorovateľ prírodynám umožňuje dôverne nahliadnuť do ich životných zvyklostí a tajomstiev. Podáva množstvo príbehov o stretnutiach s týmito rozmanitými bytosťami – od rôznych druhov pavúkov cez neposedné šťúriky, morovité motýle, chochlatky, okáne, lišaje, štetinavce, mníšky, priadkovce a spriadače, vidlochvosty, vretienky, nebezpečné blanokrídlovce (včely, osy, mravce, kutavky, čmele, sršne), viaceré druhy chrobákov, dvojkrídlovce, dravé bzdochy, temperamentné mnohonôžky, jedovaté obojživelníky až po kráľovnú slovenských jedovatých zvierat – vretenicu. Dozvedáme sa, že jed používajú aj ďalšie živočíchy, napríklad mnohé hmyzožravce. Zaujímavá, informačne bohatá knižka poteší a poučí každého záujemcu o poznávanie krás a tajov slovenskej prírody.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
340162
Názov
Jedovaté zvieratá
EAN/ISBN
9788081152726
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ivan Kňaze
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
104
Rozmer
145×205 mm
Hmotnosť
0,44
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Doručenie môže trvať až 9 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Jedovaté zvieratá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.