Zlodejka otcov - Monika Macháčková Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Zlodejka otcov

Monika MacháčkováMAFRA • 2018/06SK slovensky

Kniha : Zlodejka otcov - 1. vydanie
Kúpiť
8,57
Katalógové číslo: 333120
Ušetríte až 1,42 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:
Kolekcia titulov: Slovenská romantika
Slovenská romantika
Pozrite si celú kolekciu...

Kniha: Zlodejka otcov

Keď sa zaľúbiš do muža s minulosťou a záväzkami, čakaj prekvapenia.

Príbeh o láske s kvapkou tajomstva, nečakaným zauzlením, troškou pátrania a koncom, aký možno na začiatku nikto nečakal.

Manželstvo je dobrý koncept. Aj v dlhoročnom vzťahu, ktorý nie je potvrdený na úrade, sa dá žiť kvalitne. Ten kúsok papiera a vedomie, že máme jedno meno, že sme jedna bunka, je dôležitý. Dáva pocit istoty a pokoja. Dá sa namietať, že mnohí si to tiež mysleli, a dopadli zle. Lenže vravíme o manželstve, ktoré vytvoria tí správni ľudia. Čo k sebe naozaj patria.

Citát: „Spolužitie dvoch ľudí je veľmi zvláštna vec. Prídu dvaja, každý z inej rodiny, s inými zvykmi a spolu majú vytvoriť novú jednotku. S novými pravidlami, ktoré vzniknú zmiešaním toho, čo si priniesli z pôvodných rodín. Niekedy to ide ľahúčko, ale niekedy treba bojovať.“

Úryvok z obsahu knihy

Ako som hovorila, s malým Dankom to bolo na začiatku extrémne komplikované. Zazeral na mňa s neutajovanou zlosťou. Celou svojou škôlkarskou bytosťou mi dával pocítiť, ako veľmi ma nenávidí. Nereagoval, keď som sa mu prihovorila, neprijal odo mňa žiadny darček. Vedela som, že toto bude ťažké. A bála som sa, ako tento nerovný boj dopadne.

Igor totiž raz dávno, keď sme spolu ešte nezáväzne kávičkovali, len tak medzi rečou poznamenal, že mu veľmi záleží na tom, aby si jeho prípadná budúca partnerka rozumela so synom. Aby ju prijal a mali pekný vzťah. Lebo Danko do jeho života patrí a bol tu skôr, ako nová žena. Neviem prečo, ale už vtedy ma táto myšlienka zaujala. Už v čase, keď som ešte netušila, ako bytostne sa ma bude týkať.

V podstate to znamenalo, že musím urobiť konkurz na partnerku u škôlkára.

Myslela som si, aspoň dovtedy, že s deťmi dokážem komunikovať. Že viem, ako na ne, aj keď vlastné ešte nemám.

Ukázalo sa, že oveľa ľahšie je presvedčiť vrieskajúce decko, aby si dalo pichnúť injekciu, ako žiarlivého Daniela, že nie som bosorka, krvilačná obluda, ktorá mu prišla ukradnúť otca. Lebo presne toto mal v očiach.

Nezaberalo nič.

Nedal sa kúpiť hračkami, ani čokoládami. Ani ma len nepozdravil. Schovával sa za otcom a ak sa aj na mňa občas pozrel, tak iba nenávistne.

„Daj mu čas, to sa zmení,“ upokojoval ma Igor po prvom nevydarenom stretnutí. Nesťažovala som sa, ale videl na mne, že ma tento stav trápi. A, samozrejme, nemohla som sa vyhnúť spomienke na reči o tom, aké je dôležité, aby medzi mnou a malým nastala harmónia. Bála som sa, že by ma Igor mohol kvôli synovi opustiť. Zhrýzala ma predstava, že by to skutočne urobil. Ak by toto mal byť jediný dôvod, pre ktorý by sme spolu nezostali, bola by to riadna irónia.

Absolútne nelogická.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
333120
Názov
Zlodejka otcov
EAN/ISBN
9788089950072
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Monika Macháčková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/06
Edícia
Evitovky
Rozsah
336
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Zlodejka otcov zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.