Večné zákony 2. a 3. diel

Duchovná premena

Natália de Lemeny MakedonováSymetrial SK2017 SVK slovensky

Kniha: Večné zákony 2. a 3. diel - Duchovná premena - Natália de Lemeny Makedonová
11,91
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 331980
Ušetríte až 2,29 € z bežnej ceny 14,20
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Večné zákony 2. a 3. diel

Duchovná premena

Naša planéta sa blíži k dobe obratu, kedy sa zrodí nový svet. Nemôže však vzniknúť na pôde starého, pretože bude veľmi odlišný. Voľné pokračovanie prvého dielu, ktoré vzniklo na základe ohlasov čitateľov. Kniha je písaná formou otázok a odpovedí a prináša ďalšie doplňujúce informácie. Knižné dielo od slovenskej autorky Natálie de Lemeny Makedonovej s názvom Večné zákony odhaľuje duchovný pôvod človeka, jeho úlohu a zmysel života. Upozorňuje čitateľov na skutočnosť, že zvýšený tlak a zrýchlenie udalostí nás majú priviesť k duchovnej premene, ktorá odstráni všetko nepravé, aby uvoľnila cestu novému spôsobu života. Toto dielo pôvodne vyšlo na Slovensku v roku 1997 a postupne bolo preložené aj do iných jazykov - nemčiny, maďarčiny, češtiny, ruštiny. V súčasnosti sa pripravuje jeho vydanie v angličtine a ďalších jazykoch. Hoci od smrti autorky ubehlo už takmer 20 rokov, knihy sú stále aktuálne, pretože ich základom je univerzálne poznanie zmyslu života človeka ako aj stále prebiehajúca fáza očisty Zeme.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
331980
Názov
Večné zákony 2. a 3. diel
Podnázov
Duchovná premena
EAN/ISBN
9788097226084
Forma
Brožovaná
Autor
Natália de Lemeny Makedonová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017
Rozsah
416
Rozmer
150×210
Hmotnosť
0,60
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Večné zákony 2. a 3. diel zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.