Džentlmen v Moskve

Amor TowlesTATRAN • 2018/02SK slovensky

Kniha : Džentlmen v Moskve
Katalógové číslo: 323981
Ušetríte až 5,88 € z bežnej ceny 18,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Džentlmen v Moskve

Románový epos ocenený cenami ponúka čitateľovi nahliadnutie do najhlbších zákutí ruskej duše. Očarujúci, vtipný, poetický a úprimný román plný zaujímavých postáv s fascinujúcimi charaktermi. Humor, história a ľudskosť zapĺňa každú stránku knihy.

21. júna 1922 je tridsaťdvaročný gróf Alexander Rostov eskortovaný z Kremľa cez Červené námestie a cez elegantné otáčajúce sa dvere hotela Metropol do podkrovnej izby s oknom veľkosti šachovnice. Tentokrát to teda nie je jeho obvyklý apartmán. Gróf je odsúdený na domáce väzenie, z ktorého sleduje jedno z najbúrlivejších desaťročí ruských dejín.

Vtipný a vzdelaný gróf však nie je zlomený obmedzenými priestormi. Stáva sa súčasťou každodennej rutiny, zvykov a personálu jedinečného sveta v luxusnom moskovskom hotely Metropol. Tento svet mu otvára aj dvere do netušeného sveta emocionálnych objavov. Stále optimistický gróf sa spriatelí s mnohými obyvateľmi hotela, vedie hlbokomyseľné rozhovory, je rozhodnutý postaviť sa osudu čelom. Snaží sa pochopiť pravú podstatu cieľavedomého života.

Džentlmen v Moskve je elegantné a múdre svedectvo krásy a potreby ľudského porozumenia v ťaživej životnej skúške.

© 2018 Literama

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
323981
Názov
Džentlmen v Moskve
EAN/ISBN
9788022209137
Forma
Viazaná
Autor
Amor Towles
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/02
Rozsah
284
Rozmer
147×229 mm
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
31%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Džentlmen v Moskve zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.