Straka

Natalie Danielsová • IKAR • 2018/06SK slovensky

Kniha : Straka - 1. vydanie
Kúpiť
9,26
Katalógové číslo: 323703
Ušetríte až 2,64 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 5 dní

Kniha: Straka

Novinárka Constance Mortensonová stratila ostražitosť, keď sa pred rokmi v parku na ihrisku zoznamovala s mamičkou malého dievčatka. Možno i preto, lebo Ness bola lesba a šťastne zadaná. Hoci s výhradami, Constance si ju postupne obľúbila a vpustila Ness nielen do srdca, ale i do rodiny.

Teraz sa Constance ocitá na psychiatrii. Netuší prečo a nevie ani, čo také strašné vykonala, že sa o ňu zaujíma polícia. Mladá doktorka Emma Robinsonová trpezlivo oživuje v pacientke pamäť, hoci vie, že spomienky môžu Constance napokon zabiť. Je však presvedčená, že každý človek sa musí naučiť odpúšťať, a to predovšetkým sebe.

Z anglického originálu The Cuckoo Bird preložila Zdenka Buntová.

Úryvok z obsahu knihy

A teraz vám prezradím niečo zvláštne: dodnes si pamätám, ako som pri zvuku jej hlasu spozornela – nespôsobil to tón, lebo napomenutie vyslovila ticho a pokojne, nezaujalo ma ani to, čo povedala: na tom nebolo nič nezvyčajné, no v hlase mala čosi zvláštne, čičíkavé a zároveň hlboko znepokojujúce. Podobný pocit vo mne vyvolávajú kostolné zvony. Čudné, však?
Pre mňa je ten deň varovaním – nikdy by sme nemali dať na prvý dojem. Prvé dojmy sú klamlivé. Na úplnom začiatku som k nej totiž pocítila nevysvetliteľnú, zato silnú averziu. Bolo to ako výstražný signál od najväčšieho bábkoherca, ktorý varovne potiahol za nitky.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
323703
Názov
Straka
EAN/ISBN
9788055160702
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Natalie Danielsová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/06
Rozsah
280
Rozmer
200×125×26 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Straka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.