Tajné dejiny Slovenov a Uhorska

Uhri boli Slovania

Oskár Cvengrosch

AB - KONZULT2017/12 SVK Slovensky

Kniha: Tajné dejiny Slovenov a Uhorska - Uhri boli Slovania - 1. vydanie - Oskár Cvengrosch
Katalógové číslo: 320567
Ušetríte až 1,67 € z bežnej ceny 15,00
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Tajné dejiny Slovenov a Uhorska

Uhri boli Slovania

Táto objavná a originálna kniha je skutočne výnimočná svojim obsahom a aj poslaním. Prečo? Hlavným prínosom knihy je úplne nový pohľad na našu históriu. Ide o unikátny objav, ktorý zásadným spôsobom mení históriu nášho národa i bývalého Uhorska. Autor po mnohoročnom skúmaní historických prameňov a ich konfrontácie s výsledkami najmodernejších genetických analýz objasnil „tajomný pôvod Uhrov“. Tento svoj objav predkladá čitateľom so širokým a bohatým dôkazovým materiálom. Na základe výsledkov bádania genetiky, toponymie, lingvistiky, ale aj samotných historický ch zdrojov dokladá, že Uhri neprišli spoza Uralu, ale boli trvalými obyvateľmi európskeho rozvodia. A práve z týchto oblastí podnikali vojenské výpravy všetkými smermi, a to či už ako Huni, Germáni alebo Venetti. Autor jednoznačne dokazuje, že takzvané „veľké Maďarsko“, ako ani „starí Maďari“ fakticky nikdy neexistovali. Jestvovalo len slovanské Uhorsko, ktoré bolo európskou veľmocou a ktoré rozložili a svojou nerozumnou a agresívnou jazykovou politikou práve Maďari rozkúskovali a v konečnom dôsledku aj zničili.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
320567
Názov
Tajné dejiny Slovenov a Uhorska
Podnázov
Uhri boli Slovania
EAN/ISBN
9788080792657
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Oskár Cvengrosch
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/12
Rozsah
296
Rozmer
190x270
Hmotnosť
1,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tajné dejiny Slovenov a Uhorska zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.