Z babičkinej truhlice / Grandmother's Magic Hope Chest

Tajomstvá slovenských hradov / Mythical Castles of Slovakia

Martina Rusnáková

Class2018/01 GBR Anglicky

Kniha: Z babičkinej truhlice / Grandmother's Magic Hope Chest - Tajomstvá slovenských hradov / Mythical Castles of Slovakia - 1. vydanie - Martina Rusnáková
Katalógové číslo: 319746
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 16,50
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,67
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Z babičkinej truhlice / Grandmother's Magic Hope Chest

Tajomstvá slovenských hradov / Mythical Castles of Slovakia

Zozbierala a upravila: Martina Rusnáková

„Hrady boli voľakedy neprehliadnuteľné. A nielen preto, že vylepšovali horizont. Sídlili na nich vtedajší VIP, od ktorých voľky-nevoľky závisel život nevoľníka, ale aj žoldnierov, rytierov. To, čo sa dialo vnútri nich i okolo prebúdzalo fantáziu až tak, že príbehy pretrvali. Aj prostredníctvom tejto knihy hrady ožívajú a pozývajú.” Milan Kolcun (sprievodca a spisovateľ)

„Bohovia či najvyššie mocnosti dlho predlho hľadali najvhodnejšie miesto na uschovanie pokladov múdrosti a nažitej skúsenosti našich prababičiek. Napokon našli tento azyl pamäte v jedinečných, nezabudnuteľných rozprávkových truhliciach, aby tieto povesti či báje poznove objavovali usilovní ctitelia dobrej knihy pre deti a mládež; knižočky lákajúcej neodolateľne i dospelého adresáta... “ PhDr. Jozef Lapšanský, PhD. (riaditeľ Spišskej knižnice)

52 krátkych povestí v slovenskom jazyku preložené do anglického jazyka tlmočené cez romantický príbeh babičky, ktorej poslaním je originálnym spôsobom oboznámiť čitateľov s ľudovým umením, vzbudiť v nich záujem o ľudovú slovesnosť, aby si ju osvojili a udržali. Kniha obsahuje 10 ilustrácií hradov, audioverzia slovenského textu je dostupná na internete.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
319746
Názov
Z babičkinej truhlice / Grandmother's Magic Hope C
Podnázov
Tajomstvá slovenských hradov / Mythical Castles of
EAN/ISBN
9788097217334
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Martina Rusnáková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/01
Rozsah
136
Rozmer
165×235
Hmotnosť
0,54
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Z babičkinej truhlice / Grandmother's Magic Hope Chest zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.