Tajné dejiny bielej kaligrafie - s podpisom autora

Daniel Hevier

TRIO PUBLISHING2016/03 SVK Slovensky

Kniha: Tajné dejiny bielej kaligrafie - s podpisom autora - Daniel Hevier
Katalógové číslo: 308400

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Tajné dejiny bielej kaligrafie - s podpisom autora

Nezvyčajná kniha, ktorú napísali obrázky. Mysteriózny príbeh muža, ktorého okolnosti vtiahnu do cudzích životov, aby o tom priniesol svedectvo cez autora tejto prózy. Je ním skutočne D. H.? Alebo ghostwriter Person? Či pacient psychiatrie Tibor Kucan? Čítajte román o neviditeľných veciach nášho sveta, kde jediným východiskom je tvorivosť. Nechajte sa viesť labyrintom, v ktorom sa pokojne môže stretnúť Richard Brautigan s dávnym židovským pisárom či Kurtom Cobainom. Daniel Hevier prináša pútavé rozprávanie s mnohými kultúrnymi odkazmi a vlastným výtvarným sprievodom na spôsob stredovekých iluminovaných rukopisov. Ako sám hovorí, preňho sa touto knihou nič nekončí, iba začína. A pre vás?
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
308400
Názov
Tajné dejiny bielej kaligrafie - s podpisom autora
EAN/ISBN
97880817002551
Forma
Viazaná
Autor
Daniel Hevier
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/03
Rozsah
192
Rozmer
210x260
Stav
Nedostupné

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tajné dejiny bielej kaligrafie - s podpisom autora zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.