Ragdoll

Daniel ColeOrion2017/11 GBR anglicky

Kniha: Ragdoll - 1. vydanie - Daniel Cole
Katalógové číslo: 298083

Kniha: Ragdoll

The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. A body is discovered with the dismembered parts of six victims stitched together, nicknamed by the press as the 'Ragdoll'. Assigned to the shocking case are Detective William 'Wolf' Fawkes, recently reinstated to the London Met, and his former partner Detective Emily Baxter. The 'Ragdoll Killer' taunts the police by releasing a list of names to the media, and the dates on which he intends to murder them. With six people to save, can Fawkes and Baxter catch a killer when the world is watching their every move?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
298083
Názov
Ragdoll
EAN/ISBN
9781409168751
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Daniel Cole
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/11
Rozsah
384
Rozmer
157×235 mm
Hmotnosť
0,50
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ragdoll zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.