Blackroll. Posilňovanie, strečing, automasáž

Posilňovanie, strečing, automasáž

Július Kazimír Monika Klenková

SLOVART2017/06 SVK Slovensky

Kniha: Blackroll. Posilňovanie, strečing, automasáž - Posilňovanie, strečing, automasáž - Július Kazimír, Monika Klenková
Katalógové číslo: 289343
Ušetríte až 1,33 € z bežnej ceny 11,95
A navyše získate 10 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zacvičme si doma

Zacvičme si doma

Pre našu dobu je typický sedavý spôsob života. Pohyb je pre nás však veľmi dôležitý. Udržuje náš imunitný systém v dobre… Zistiť viac...
10,62
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Blackroll. Posilňovanie, strečing, automasáž

Posilňovanie, strečing, automasáž

Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií – povrchových i hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu. Dominantnou tréningovou, rehabilitačnou a terapeutickou pomôckou na ovplyvnenie fascií sa ukázal byť cylindrický valec BLACKROLL. V publikácii nájdete všetky potrebné informácie o fascinujúcom svete fascií spolu s kompletnou zostavou cvikov na posilňovanie, strečing a automasáž. Jednotlivé cviky a techniky ošetrenia navrhli rehabilitačná lekárka MUDr. Monika Klenková a ortopéd MUDr. Július Kazimír zo špecializovaného centra pre poruchy pohybového aparátu. Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
289343
Názov
Blackroll. Posilňovanie, strečing, automasáž
Podnázov
Posilňovanie, strečing, automasáž
EAN/ISBN
9788055627946
Forma
Mäkká
Autor
Július Kazimír, Monika Klenková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/06
Rozsah
cca 176
Rozmer
19,5 x 23,5 cm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Blackroll. Posilňovanie, strečing, automasáž zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.