Palivo pre telo | kníhkupectvo Literama.sk

Palivo pre telo

Kalorický cyklus, vaše cesta za zredukováním tělesného tuku...

Mark LaurenTIMY PARTNERS2016/11 SVK slovensky

Kniha: Palivo pre telo - Kalorický cyklus, vaše cesta za zredukováním tělesného tuku... - 1. vydanie - Mark Lauren
11,22
Posledné kusy u vydavateľa. Pokúsime sa zabezpečiť.
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 282983
Ušetríte až 2,83 € z bežnej ceny 14,05
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Palivo pre telo

Kalorický cyklus, vaše cesta za zredukováním tělesného tuku...

Nezlyhávajúci a jednoduchý stravovací plán „kolujúcich kalórií“ bez získavania tukových záhybov, určený na naštartovanie vášho metabolizmu, stimulovanie straty hmotnosti, spevnenie tela a udržanie kondície potrebnej pre život – od autora knihy Telo ako posilňovňa. Mark Lauren, medzinárodný fenomén fitnesu a tréner jednotiek špeciálneho určenia armády USA, pracoval so všetkými – od vojakov po civilistov, ktorí sa rýchlo chceli dostať do vrcholnej kondície, a to bez drahého vybavenia alebo členstva v nejakej telocvični. Teraz rovnako disciplinovane zameriava svoju pozornosť a priamočiare rady na správnu výživu, dodávajúcu palivo vášmu telu. V Palive pre telo uvádza prvý raz svoju prelomovú koncepciu „kolujúcich kalórií“ – tajnú zbraň pre stratu hmotnosti, ktorá využíva jednoduchý rozpis nárastu a poklesu kalórií a sacharidov v týždňových intervaloch tak, aby oklamala metabolizmus a udržala telo v programe spaľovania tuku. M. Lauren poskytuje užitočný stravovací program a ponúka vyše päťdesiat receptov na chutné raňajky, desiaty, obedy, olovranty a večere. Sú sústredené okolo „skvelej sedmičky“ – mäsa suchozemských živočíchov, rýb, zeleniny, ovocia, cereálií, orechov a rastlinných semien. Tento nový stravovací program dopĺňa séria desaťminútových cvičení hmotnosťou vlastného tela. Publikácia Palivo pre telo, ktorá spočíva na najnovšom nutričnom výskume a zahŕňa fotografie jednotlivých cvičebných postupov, sa stane výzvou pre vaše uvažovanie o potrave, zmene vlastného života a svojho tela. Mark Lauren je vojenský špecialista na telesný tréning, ktorý trénuje nielen jednotky špeciálneho určenia, ale je aj vyhľadávaný osobný tréner mužov a žien civilného sektora, a to na všetkých úrovniach telesnej kondície; venuje sa triatlonu a je majstrom thajského boxu. Známy je ako autor medzinárodne uznávanej série kníh s titulmi Telo ako posilňovňa, Telo ako posilňovňa pre ženy, Telo ako posilňovňa: 90-dňová výzva pre mužov, Telo ako posilňovňa: 90-dňová výzva pre ženy. Žije v Tampe na Floride.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
282983
Názov
Palivo pre telo
Podnázov
Kalorický cyklus, vaše cesta za zredukováním těles
EAN/ISBN
9788089311842
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mark Lauren
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
284
Rozmer
235×205×20 mm
Hmotnosť
0,71
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Posledné kusy u vydavateľa. Pokúsime sa zabezpečiť.
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Palivo pre telo zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.