Taký bol Ladislav Mňačko

Jozef Leikert

2008 SVK Slovensky

Kniha: Taký bol Ladislav Mňačko - Jozef Leikert
Katalógové číslo: 275466
Ušetríte až 2,49 € z bežnej ceny 19,00
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,51
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Taký bol Ladislav Mňačko

Kniha o spisovateľovi a novinárovi Ladislavovi Mňačkovi je ďalšou knihou literatúry faktu Jozefa Leikerta, ktorý pri spracovaní životopisu Ladislava Mňačka spracoval aj množstvo historických faktov, ktoré sprevádzali život kontroverznej osobnosti mediálneho a literárneho prostredia. Na obálke knihy autor píše: „Máloktorý slovenský novinár a spisovateľ sa zapísal do pamäti svojich čitateľov, priateľov a súčasníkov tak významne, priamo a zároveň v dramatických protikladoch ako práve Ladislav Mňačko. Napriek pohnutému obdobiu, v ktorom žil, zo svojich princípov neustúpil. No netrval tvrdohlavo na svojich omyloch, lebo vedel, že to robia len povrchní ľudia, ktorí sa z nich nevedia poučiť. V jeho výpovediach sa spája životná skúsenosť s celoživotnými snami a želaniami, ale cítiť z nich predovšetkým srdce človeka, ktorý celý život hľadal pravdu a spravodlivosť. Taký bol Ladislav Mňačko...“
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
275466
Názov
Taký bol Ladislav Mňačko
EAN/ISBN
9788096965427
Forma
Pevná, s prebalom
Autor
Jozef Leikert
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2008
Rozsah
407
Rozmer
150×210
Hmotnosť
0,64
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Taký bol Ladislav Mňačko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.