Harry Potter 2 - Ilustrovaná edícia

Harry Potter a Tajomná komnata

J. K. Rowlingová

IKAR2016/10 SVK Slovensky

Kniha: Harry Potter 2 - Ilustrovaná edícia - Harry Potter a Tajomná komnata - J. K. Rowlingová
Katalógové číslo: 274647
Séria kníh: Harry Potter (ilustrovaná edícia)
Harry Potter (ilustrovaná edícia)
Titul je zaradený v tejto sérii
25,99

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Harry Potter 2 - Ilustrovaná edícia

Harry Potter a Tajomná komnata

Medzi dvoma oknami vo svetle horiacich fakieľ žiarili rozmazané, asi tridsať centimetrov vysoké písmená. TAJOMNÁ KOMNATA JE OTVORENÁ. NEPRIATELIA POTOMKA, MAJTE SA NA POZORE.

Na Privátnej ceste sa objaví ošumelý domový škriatok Dobby a zúfalo Harryho Pottera presviedča, aby sa do Rokfortu nevracal. Harry je presvedčený, že za tým všetkým je jeho úhlavný nepriateľ Draco Malfoy.

Vďaka Ronovi a začarovanému lietajúcemu autu sa Harrymu nečakane podarí uniknúť od príšerných Dursleyovcov a zvyšok leta strávi v Brlohu. V chaotickej čarodejníckej rodine Weasleyovcov nie je núdza o prekvapenia a Harry veľmi rýchlo zabudne na Dobbyho nástojčivé varovanie. Až desivý nápis naškriabaný na stene tmavej školskej chodby Harrymu pripomenie Dobbyho desivú predpoveď, že sa budú diať hrozné veci...

Jim Kay, držiteľ Medaily Kate Greenawayovej, vykúzlil v ilustrovanom vydaní druhej časti klasickej knižnej série J.K. Rowlingovej, fascinujúci čarodejnícky svet, prepracovaný do prekvapivých detailov. Túto publikáciu s nadšením privítajú nielen fanúšikovia Harryho Pottera, ale i všetci noví čitatelia.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
274647
Názov
Harry Potter 2 - Ilustrovaná edícia
Podnázov
Harry Potter a Tajomná komnata
EAN/ISBN
9788055151267
Forma
Viazaná
Autor
J. K. Rowlingová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/10
Rozsah
272
Rozmer
226×267 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Harry Potter 2 - Ilustrovaná edícia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.