Zdravé desiate nielen pre deti

Jana Šimkovičová Daniela RauPlutos Company2016/04 SVK slovensky

Kniha: Zdravé desiate nielen pre deti - Jana Šimkovičová, Daniela Rau
Katalógové číslo: 268676

Kniha: Zdravé desiate nielen pre deti

Kniha s chutnými desiatami, ktoré sú také "cool", že ich budú vaše deti radi jesť a nosiť do školy. Keby len deti! Dokonca aj Vy!

Zdravé recepty od popredných slovenských a českých odborníčok na zdravú stravu sú vhodné na desiatu do školy, do práce, ale aj so sebou do auta na služobné cesty, či na rodinné výlety.

Aj my ako rodičia detí sme dlhé roky riešili, čo dať deťom na desiatu, aby to bolo zdravé, chutné a pritom rýchlo pripravené. Veď stravovať sa zdravo sa dá aj chutne.Ale čo zo zdravej stravy sa dá zobrať so sebou ako desiata?

Už nemusíte rozmýšľať, urobili sme to za vás :-) Dlhoročný problém sme vyriešili tak, že sme dali dokopy hlavy odborníčok a vydali túto perfektnú kuchársku knihu. Nájdete v nej recepty slané aj sladké, z ovocia i zo zeleniny. Čo v nej rozhodne nenájdete, to je biely cukor, biela múka a ani žiaden stužený margarín. Recepty sú pekne rozdelené a označené nálepkou vegetarian, vegan, raw... glutenfree, lactose free, egg free... možno pre niekoho sú to cudzie slovíčka, ale pre niekoho iného podstata a nutnosť.

Čo je ešte úžasné: okrem receptov sa v knihe dozviete, prečo je fajn danú zdravú potravinu zaradiť do jedálnička, v čom je zdraviu prospešná pre nás všetkých. Takisto je v knižke aj veľa šikovných a praktických rád do kuchyne.

No jednoducho: v tejto kuchárskej knižke je všetko, čo správna mama a otec na prípravu zdravých desiat potrebuje vedieť.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
268676
Názov
Zdravé desiate nielen pre deti
EAN/ISBN
9788097208516
Forma
Pevná
Autor
Jana Šimkovičová, Daniela Rau
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/04
Rozsah
234
Rozmer
170×240
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zdravé desiate nielen pre deti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.