Kniha Jedz, modli sa a miluj Elizabeth Gilbertová | kníhkupectvo Literama.sk

Jedz, modli sa a miluj

Elizabeth GilbertováNOXI • 2015/11SK slovensky

Kniha : Jedz, modli sa a miluj
Katalógové číslo: 259814
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Jedz, modli sa a miluj

Strhujúci životný príbeh ženy, ktorá sa rozhodla zistiť, čo v živote vlastne chce. Pomohla jej v tom rok trvajúca cesta, ktorá mala tri zastávky. Taliansko, v ktorom sa naučila vychutnávať si život. Indiu, v ktorej spoznala umenie zbožnosti. Indonézsky ostrov Bali, na ktorom vychutnávanie a zbožnosť prepojila. Tam zároveň našla i niečo, čo si dlho odriekala – lásku. Jedz, modli sa a miluj sú úchvatne napísané memoáre, ktoré zaujali ako čitateľov, tak i kritikov. Elizabeth Gilbert sa v nich zveruje s ťažkým rozhodnutím, ktoré spravila, keď opustila svoju definíciu amerického sna – manželstvo, veľký dom, úspešnú kariéru – a vydala sa na cestu, aby zistila, kto vlastne je. Tento pútavý a zábavný príbeh autorka rozpráva svojím jedinečným štýlom, v ktorom sa miesi nadšenie, humor a túžba po poznaní. Autorka je spisovateľka, cestovateľka a žena, ktorá chce milovať svoj život.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
259814
Názov
Jedz, modli sa a miluj
EAN/ISBN
9788081113208
Forma
Viazaná
Autor
Elizabeth Gilbertová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/11
Rozsah
312
Rozmer
145×227
Hmotnosť
0,49
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Jedz, modli sa a miluj zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.