Anihilace

Jeff VanderMeer

KOSMAS2015/09 CZE Česky

Kniha: Anihilace - Jeff VanderMeer
Katalógové číslo: 256800
10,71

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Anihilace

Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda. První expedice se vrátila se zprávami o nedotčené, rajské krajině. Všichni členové druhé expedice spáchali sebevraždu. Třetí expedice zanikla při přestřelce, když se její členové obrátili proti sobě. Účastníci jedenácté expedice se vrátili jako stíny svých dřívějších já a během několika měsíců po návratu zemřeli na agresivní rakovinu. Nyní se chystá dvanáctá…

Na místo dorazí s tím, že očekávají neočekávané, a Oblast X skutečně dostojí své pověsti – brzy objeví obrovskou topografickou anomálii a formy života, které se vymykají veškerému chápání. Avšak tím, co všechno změní, jsou především tajemství, která si do Oblasti X přinesli sami účastníci expedice. Oblast X byla desítky let odříznutá od zbytku kontinentu. Rozlehlé pozůstatky lidské civilizace znovu opanovala příroda.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
256800
Názov
Anihilace
EAN/ISBN
9788025715512
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Jeff VanderMeer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/09
Rozsah
180
Rozmer
150×212
Hmotnosť
0,35
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.0 z 5.0
5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
100.0%
(1)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

kniznicaJB 3 z 5
20.01.2016 09:34:37

Fantasy o podivnom kúsku sveta na Zemi, ktorý sa označoval ako Oblasť X. Miesto oddelené neviditeľnou hranicou, v ktorej bol priechod. Zem je poznačená ľudskou činnosťou – znečistená voda, vzduch. Oblasť X je naopak ako svet vo svete, prvá expedícia, ktorá sa tam vydala hlásila čistú prírodu. Ale má to háčik. Ďalších desať expedícií neskončí dobre....Veľa rozmýšľania, dedukovania, porovnávania. Niektoré úvahy sú riadne zapletené a zložité. Dočítala som to do konca. Je to prvý diel trilógie a rozmýšľam, či si ešte dokúpiť ďalšie dve časti. Spisovateľ síce dostal za trilógiu cenu Nebula, ale mne to veľmi nesadlo. I keď originalitu jej nemožno uprieť.