Dejepis 3 (Učebnica pre 8. ročník základných škôl)

Dušan Kováč

Orbis Pictus Istropolitana2001 SVK Slovensky

Obrázok nedostupný: Kniha: Dejepis 3 (Učebnica pre 8. ročník základných škôl) - Dušan Kováč
Katalógové číslo: 251716
3,34

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dejepis 3 (Učebnica pre 8. ročník základných škôl)

Dejepis vytvára a formuje historické vedomie žiakov. Učí ich kriticky pracovať s informáciami a vedie ich k tomu, aby pochopili minulosť aj prítomnosť Slovenska v kontexte svetových dejín. Dejepis 3 – Na prahu moderného sveta je učebnica pre 8. ročník ZŠ a terciu osemročných gymnázií. Je rozdelená na 5 častí: Európa na prahu veľkých zmien, Francúzska a americká revolúcia, Európa po páde Napoleona, Veda, technika, umenie a životný štýl Európanov, Počiatky modernej Európy. Na prahu moderného sveta je výkladovo-pracovný typ učebnice, ktorý obsahuje učivo jedného školského polroka. Učitelia si môžu zvoliť samostatné, alebo striedavé používanie učebnice v kombinácii s učebnicou Slovensko na prahu nového veku. Obidva tituly sú koncipované tak, aby vzniklo kvalitné prepojenie svetových a slovenských dejín.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
251716
Názov
Dejepis 3 (Učebnica pre 8. ročník základných škôl)
EAN/ISBN
8071583251
Forma
Brožovaná
Autor
Dušan Kováč
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2001
Rozsah
64
Rozmer
210×297
Hmotnosť
0,21
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dejepis 3 (Učebnica pre 8. ročník základných škôl) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.