Rozprávkové sníčky skryté do básničky

Michal Černík

IKAR2015/08 SVK Slovensky

Kniha: Rozprávkové sníčky skryté do básničky - Michal Černík
Katalógové číslo: 245571
9,46

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Rozprávkové sníčky skryté do básničky

Spisovateľ MICHAL ČERNÍK (1943) pripravil pre deti plný košík veselých veršovaných rozprávok. V knižke nájdeme tie najznámejšie, ako sú Medovníkový domček, Princezná na hrášku, Hlúpy Jano či O veľkej repe, ale aj úplne novučičké príbehy, na ktorých sa zasmeje každý, kto ich bude čítať. Také sú napríklad Umňaukaná rozprávka, Capia rozprávka či Ako gazdovia vyrobili maslo. A keďže Michal Černík patrí k najznámejším českým spisovateľom pre deti, jeho rozprávky prebásnil nemenej známy slovenský spisovateľ a brilantný prekladateľ ĽUBOMÍR FELDEK. Takto sa k najmenším čitateľom dostáva vtipná, milá knižka, ktorá by nemala chýbať na poličkách našich ratolestí.

Ilustrátor GABRIEL FILCÍK (1946) ilustroval desiatky kníh pre deti. Aj on sám si rád vymýšľa príbehy, píše a kreslí najradšej večerníčky, zostavuje hlavolamy, vystrihovačky a navrhuje papierové hračky. Deti si jeho zrozumiteľné a veselé obrázky obľúbili, preto patria publikácie s Filcíkovými ilustráciami k najpredávanejším.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
245571
Názov
Rozprávkové sníčky skryté do básničky
EAN/ISBN
9788055144412
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Michal Černík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/08
Rozsah
112
Rozmer
210×300 mm
Hmotnosť
0,20
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rozprávkové sníčky skryté do básničky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.