Upírska akadémia 6: Posledná obeť

Richelle Mead

SLOVART2015/05 SVK Slovensky

Kniha: Upírska akadémia 6: Posledná obeť - Richelle Mead
Katalógové číslo: 242933
Séria kníh: Upírska akadémia
Upírska akadémia
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Upírska akadémia 6: Posledná obeť

Epické a nezabudnuteľné finále najlepšej upírskej série na svete! Rose Hathawayová žila vždy podľa vlastných pravidiel. Porušila ich, keď utiekla z Akadémie sv. Vladimíra s najlepšou kamarátkou a poslednou žijúcou dragomírovskou princeznou Lissou. Porušila ich, keď sa zamilovala do iného strážcu - božského Dimitriho, a aj keď sa vzpierala morojskej kráľovnej Tatiane. No teraz skončila za mrežami - a dokonca za zločin, ktorý ani nespáchala. Pomôcť jej dokážu len Dimitri a Adrian, keď sa im podarí nájsť jediného žijúceho človeka, ktorý môže zabrániť jej odsúdeniu a prinútiť Morojov upriamiť pozornosť na mladú kandidátku na kráľovnú: Vasilisu Dragomírovú. Rose a Lissa sa ocitli v problémoch a zrazu sú nútené spoliehať sa na nepriateľov, lebo v priateľoch sa sklamali. Ale najviac ich ťaží otázka, či za skutočnú slobodu budú musieť obetovať to najcennejšie. Jedna druhú.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
242933
Názov
Upírska akadémia 6: Posledná obeť
EAN/ISBN
9788055612720
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Richelle Mead
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/05
Rozsah
550
Rozmer
130×210 mm
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Upírska akadémia 6: Posledná obeť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.