Voda naša každodenná

VEDA vydavatelstvo2014 SVK Slovensky

Kniha: Voda naša každodenná
Katalógové číslo: 241833
Ušetríte až 0,67 € z bežnej ceny 13,00
A navyše získate 12 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Modrá planéta - zelené čítanie

Modrá planéta - zelené čítanie

Naša krásna modrá planéta trpí! Je nutné zvoniť na poplach! A nie je už neskoro?Buďme optimistickí a verme, že čo sme v… Zistiť viac...
12,33
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Voda naša každodenná

Publikácia podčiarkuje nenahraditeľný význam vody v živote na našej Zemi - pre človeka, živočíšstvo, národné hospodárstvo.

Zahŕňa všeobecné poznatky o vode, jej formách, fyzikálnych vlastnostiach, činiteľoch ovplyvňujúcich odtok, neprestajnom kolobehu vody v prírode. Informácie sú spracované z globálneho hľadiska - na Zemi, pre Slovensko a v rámci neho detailnejšie podľa zaužívaného členenia na 10 čiastkových povodí (Dolná Morava, Dunaj, Váh, Hron, Ipeľ, Slaná, Bodva, Hornád, Bodrog a Poprad).

Autor zvolil systematické spracovanie problematiky s dôrazom na naše najvýznamnejšie rieky, vodné diela (historické a súčasné) a veľké vodné nádrže. Hydrologické hodnotenie povrchového vodného fondu na Slovensku bolo vykonané za pozorovacie obdobie rokov 1931-1980 (päťdesiatročie) z profilov asi 385 vodomerných staníc. Údaje o vodných nádržiach a dielach boli čerpané z ich manipulačných poriadkov a riešených vodohospodárskych štúdií.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
241833
Názov
Voda naša každodenná
EAN/ISBN
9788022413473
Forma
Pevná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
200
Rozmer
165×230
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Voda naša každodenná zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.