Kniha Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2. Peter Minárik, Daniela Mináriková | kníhkupectvo Literama.sk

Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2.

Peter Minárik Daniela MinárikováKontakt2014/11 SVK slovensky

Kniha: Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2. - Peter Minárik, Daniela Mináriková
Katalógové číslo: 237040

Kniha: Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2.

Zastavme rakovinu skôr, než vznikne, to je základná myšlienka publikácie, ktorá predstavuje potraviny s dokázateľne protirakovinovým účinkom. Nadväzuje na úspešný titul Rakovina a výživa. Mýty a fakty (2012).

Ak prvý diel priniesol vedecky overené informácie o vplyve výživy na naše zdravie, druhý vás zoznámi s kľúčom pre optimálnu výživu, podľa ktorého sa lepšie zorientujete v tom, čo má obsahovať váš nákupný vozík, ako zostaviť zdravý jedálny lístok pre celú rodinu a ktorý spôsob prípravy jedál je najvhodnejší. Nájdete tu aj zdravé recepty a inšpirácie pre varenie.

Autori – MUDr. Peter Minárik, PhD. z Onkologického ústavu sv. Alžbety a PharmDr. Daniela Mináriková, PhD. z Farmaceutickej fakulty UK v Bratislave – propagujú prevenciu, aby zdraví ľudia znížili riziko vzniku rakoviny a onkologickí pacienti riziko recidívy nádoru tým, že budú konzumovať potraviny, ktoré podporujú ich zdravie.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
237040
Názov
Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2.
EAN/ISBN
9788097105938
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Peter Minárik, Daniela Mináriková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/11
Rozsah
178
Rozmer
148×212 mm
Hmotnosť
0,43
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Rakovina a výživa. Mýty a fakty 2. zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.