Komplexné manažérstvo kvality

Wolters Kluwer2014 SVK Slovensky

Kniha: Komplexné manažérstvo kvality
Katalógové číslo: 235265
Ušetríte až 0,66 € z bežnej ceny 11,60
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Komplexné manažérstvo kvality

Predkladaná odborná publikácia je prehľadom systémov manažérstva kvality až po komplexné manažérstvo kvality (TQM), kde autorka zároveň zachytila aj najnovšie trendy v metodike a filozofii TQM. Podrobne je vysvetlená história a podstata normatívneho zabezpečenia systémov manažérstva kvality vrátane analýzy normy ISO 9001:2008 a jej procesného modelu. Nemenej dôležitý je aj opis procesného manažérstva, nástrojov a metód na zlepšovanie kvality. Jadro publikácie tvorí vysvetlenie podstaty a princípov TQM a modelov využívaných vo svete, ale najmä v Európe. Samostatnú kapitolu tvorí oblasť samohodnotenia organizácie, ktoré sa začína uplatňovať práve z dôvodu hľadania efektivity riadenia procesov a celej organizácie. Uvedenú publikáciu využijú nielen budúci manažéri, ale aj tí, ktorí hľadajú spôsoby zefektívňovania manažérstva v organizácii akéhokoľvek typu.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
235265
Názov
Komplexné manažérstvo kvality
EAN/ISBN
9788081680830
Forma
Brožovaná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
164
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Komplexné manažérstvo kvality zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.