Kniha Život bez pšenice - recepty do 30 minút William R. Davis, MD | kníhkupectvo Literama.sk

Život bez pšenice - recepty do 30 minút

William R. Davis, MDPremedia • 2014SK slovensky

Kniha : Život bez pšenice - recepty do 30 minút
Katalógové číslo: 234755
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Život bez pšenice - recepty do 30 minút

Úspešná kniha Život bez pšenice nebola len hitom jednej sezóny, ale udalosťou, ktorá postupne mení celý potravinový trh a ľudské návyky. Jej logickým pokračovaním je kniha s 30-minútovými (a kratšími receptami), ktoré vychádzajú v ústrety každému, čo je ochotný pre svoje zdravie obetovať aspoň pár minút denne. Život bez pšenice má preukázateľne blahodarný vplyv nielen na ľudí s cukrovkou či neznášanlivosťou lepku, ale aj na zvyšok populácie, ktorej pšenica spôsobuje celý rad problémov. WILLIAM DAVIS, MD, je preventívny kardiológ, ktorý propagáciou života bez pšenice prispel k zníženiu srdcových chorôb a obezity. Je zakladateľom internetového programu Track Your Plague zameraného na prevenciu srdcových chorôb, často prispieva do odborných aj populárnych publikácií. So svojou manželkou a troma deťmi žije vo Fox Pointe vo Wisconsine v súlade s tým, čo hlása – hľadať v ich domácnosti celozrnné žemle či chrumkavé croissanty by bolo márne.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
234755
Názov
Život bez pšenice - recepty do 30 minút
EAN/ISBN
9788081591389
Forma
Pevná
Autor
William R. Davis, MD
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
304
Rozmer
150×210
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Život bez pšenice - recepty do 30 minút zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.