Kniha Telo ako posilňovňa pre ženy Cvičenie hmotnosťou vlastného tela Mark Lauren | kníhkupectvo Literama.sk

Telo ako posilňovňa pre ženy

Cvičenie hmotnosťou vlastného tela

Mark LaurenTIMY PARTNERS2014/09 SVK slovensky

Kniha: Telo ako posilňovňa pre ženy - Cvičenie hmotnosťou vlastného tela - Mark Lauren
8,17
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 233692
Ušetríte až 1,82 € z bežnej ceny 9,99
A navyše získate 8 vernostných bodov
Séria kníh: Telo ako posilňovňa
Telo ako posilňovňa
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Telo ako posilňovňa pre ženy

Cvičenie hmotnosťou vlastného tela

„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby. Pokiaľ ide o rodinu a/alebo kariéru, veľa žien je teraz oveľa viac vyťažených ako kedykoľvek predtým. Tak sa sústredili na iných, že majú málo času pre seba. Iróniou je podľa mňa najmä toto: Dávať tak veľa zo seba ľuďom naokolo môže ženám ich život skôr skomplikovať ako zjednodušiť. Určite to platí najmä v prípade vášho dlhodobého zdravotného stavu. Pozrite sa na to takto: Naozaj chcete, aby vás vaši milovaní nenavštevovali doma, ale v nemocnici? Chcete, aby vás vaši vnuci poznali iba ako starú mamu sediacu v kolieskovom kresle? Keď sa zameriavate na iných na úkor vlastného zdravia, je to ako nekonečne sa opakujúca hra bez konca, v ktorej nikto nevyhráva. Svoj čas a energiu míňate starostlivosťou venovanou iným, tí však budú musieť neskôr venovať svoj čas a energiu staraniu sa o vás. Vy ste si limitovali svoj životný potenciál preto, aby oni mohli pokojne žiť, ale keď príde ich čas, aj oni narazia na podobný limit – nebudú sa starať len o ďalšiu generáciu, ale aj o vás. Hoci neexistuje žiaden prameň mladosti, cvičenie opakovane dokazuje, že má k nemu najbližšie. Posilňovaním a zoštíhľovaním si dláždite cestu pre jasnejšiu a istejšiu budúcnosť všetkých okolo vás. Nestarajte iba o ich šťastie, starajte sa aj o svoje.“

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
233692
Názov
Telo ako posilňovňa pre ženy
Podnázov
Cvičenie hmotnosťou vlastného tela
EAN/ISBN
9788089311392
Forma
Brožovaná
Autor
Mark Lauren
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/09
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Emily 5 z 5
03.06.2015 12:29:43

Výborná kniha, odporúčam. Ale viac je mi bližšia kniha: Telo ako posilňovňa. Je vhodná aj pre mužov aj pre ženy. Tú odporúčam viac!