Královna Tearlingu

Erika JohansenováEUROMEDIA GROUP2014/10 CZE česky

Kniha: Královna Tearlingu - Erika Johansenová
Katalógové číslo: 233374

Kniha: Královna Tearlingu

Fascinující fantasy příběh dlouho ztracené královny, její nejisté a nebezpečné cesty na trůn a přátelství i hlubších vztahů, které vznikají, když se temné nadpřirozené síly snaží zničit poslední zbytky dobrých, spravedlivých a věrných.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
233374
Názov
Královna Tearlingu
EAN/ISBN
9788087543191
Forma
Tvrdá, s vrchným obalom, matná
Autor
Erika Johansenová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/10
Rozsah
432
Hmotnosť
0,41
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.0 z 5.0
5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
100.0%
(2)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

DP 3 z 5
25.01.2015 18:29:19

Erika Johansenová prichádza s nie úplne obyčajným príbehom a už anotácia napovedá, že z Kráľovny Tearlingu sa môže stať nový fenomén. Hoci má tento príbeh nesmierne veľký potenciál, ktorého sa chopili aj filmové spoločnosti, myslím si, že bolo dielo až príliš preceňované a síce som si čítanie užil, očakával som o kúsok viac. Čo som na tomto románe ocenil, bola autorkina predstavivosť. Síce dejová línia, ktorá bola občas poriadne prepletená a zamotaná, sem-tam stagnovala, to, ako Johansenová dokázala vykresliť postavy a jednotlivé situácie, bolo naozaj ohromujúce. Jej potenciál totiž spočíva najmä v opisoch. Viac svižnejších scén by dozaista odstránilo hluché miesta, na ktoré ste mohli v príbehu naraziť. Treba len dúfať, že sa v pokračovaní autorka poučí z vlastných chýb a že druhá časť bude ešte lepšia.


Neliss 3 z 5
24.01.2015 14:00:21

netradičný, zaujímavý nápad, v ktorom sa mieša budúcnosť pripomínajúca minulosť s nadprirodzenom fajn štýl písania, ani v pokojných úsekoch som sa nenudila, páčili sa mi tematické úryvky z Tearlingskej tvorby na začiatku kapitol autorka sa nebojí nechutných detailov a nepríjemných záležitostí – v primeranom množstve rôznorodé postavy, ktoré mi neprekážali hlavná hrdinka, ktorá nie je krásna a neodolateľná zatiaľ žiadna romantická línia, len pár náznakov... chlapi skrátka nie sú to, čo riešite, keď máte na krku kráľovstvo a vojnu - nápad a svet bol trochu odsunutý na vedľajšiu koľaj, po dočítaní knihy mám stále akosi priveľa otázok - väčšinu knihy sa takmer nič nedialo - žiadnu postavu som si vyslovene nezamilovala - Kelsea ma o svojej výnimočnosti a „kráľovskovsti“ tak úplne nepresvedčila a jej obyčajnosť mohla byť zmieňovaná menej často - niektorým môže romantická línia chýbať - kniha ma emocionálne nedostala Kráľovná Tearlingu nie je perfektná, výnimočná kniha, ktorá by vás emocionálne položila. Má svoje silné stránky, ale i tie slabšie a celkom určite nájdete v rámci žánru vydarenejšie knihy. Napriek tomu som bola milo prekvapená, ako veľmi som si knihu dokázala užiť. Považujem ju za príjemné čítanie a dávam jej 3,5 hviezdičky. Pokiaľ máte čas, príležitosť či chuť skúsiť niečo, čo spája YA a fantasy, pokojne jej dajte šancu, trebárs si vás získa.