Zaľúbená hypnotizérka

Ohrdnutá láska môže pripraviť človeka o rozumn

Liane MoriartyováIKAR2015/03 SVK slovensky

Kniha: Zaľúbená hypnotizérka - Ohrdnutá láska môže pripraviť človeka o rozumn - Liane Moriartyová
Katalógové číslo: 232994

Kniha: Zaľúbená hypnotizérka

Ohrdnutá láska môže pripraviť človeka o rozumn

Hypnoterapeutka Ellen sa cez internet zoznámi so sympatickým Patrickom a ich vzťah naberie rýchle obrátky. Keď si uvedomí, že by mohol byť ten pravý, prekvapí ju nečakanou správou – už celé roky ho prenasleduje bývalá priateľka Saskia. Keďže Ellen odjakživa zaujímalo, čo vedie ľudí k nezvyčajnému správaniu, táto informácia ju neodstraší. Práve naopak. Pochytí ju zvláštna súťaživosť, snaha dokázať, že je lepšia. Čím viac o Saskii počúva, tým viac sa s ňou túži stretnúť. Netuší, že sa tak stalo už neraz. Saskia navštevuje Ellen ako klientka, no skrýva sa za iné meno. Nie je schopná vzdať sa života s Patrikom, o ktorý nečakane prišla, a túži sa dozvedieť všetko o žene, ktorá ju nahradila. Preniká hlboko do Elleninho sveta a vyrába čoraz väčšie problémy. Neškodné správy a „náhodné“ stretnutia v reštauráciách Saskii nestačia a postupne pritvrdzuje. Ellenin ľúbostný život sa tak nečakane zvrtne. Aké hranice je schopná prekročiť, aby dosiahla svoje?

Z anglického originálu The Hynotist’s Love Story (Penguin Books, London 2012) preložila Tamara Chovanová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
232994
Názov
Zaľúbená hypnotizérka
Podnázov
Ohrdnutá láska môže pripraviť človeka o rozumn
EAN/ISBN
9788055141848
Forma
Tvrdá, s prebalom, matná
Autor
Liane Moriartyová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/03
Rozsah
416
Rozmer
145×227 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
3.0 z 5.0
5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
100.0%
(1)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Dominik 3 z 5
31.03.2015 19:37:33

Musím sa priznať, že som fanúšikom Moriartyovej tvorby. Nikdy totiž nešlo o príbehy určené vyslovene pre ženy - a v každej z jej kníh by ste našli množstvo pekných myšlienok a ponaučení. Sú akýmsi poradcom pre nešťastné ženy, poskytnú im guráž a pomôžu neriešiť rodinné problémy zahorúca. Zaľúbená hypnotizérka však bola úplne iná. Hlavní protagonisti príbehu sú silné postavy, ktoré nepoznajú slovo "vzdať sa" a pre víťazstvo sú ochotní obetovať všetko. K ani jednej z nich nemám väčšie výhrady, väčšinu som si dokonca obľúbil. Čo mi však trochu prekážalo, bolo striedanie pohľadov - Ellen a Saskie. Neraz som sa v ich rozprávaní stratil a musel sa vrátiť späť, čo ubralo na celkovom dojme z čítania. A to je naozaj škoda, keďže z námetu knihy by sa dalo vyťažiť oveľa viac. Avšak opäť je to len vecou pohľadu. Hoci mňa zaujalo viac Manželovo tajomstvo, inému sa zas môže zapáčiť práve hypnotizérka.