Ako nepodľahnúť diablovi

Tajomstvo slobody a úspechu

Napoleon HillCitadella2014 SVK slovensky

Kniha: Ako nepodľahnúť diablovi - Tajomstvo slobody a úspechu - Napoleon Hill
10,82
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 231276
Ušetríte až 2,08 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: Ako nepodľahnúť diablovi

Tajomstvo slobody a úspechu

Čítanie tejto inšpiratívnej knihy vám pomôže dostať sa z letargie a preorientovať sa z negatívneho zmýšľania na pozitívne. Dostane vás na novú, šťastnú cestu jasnejšej, lepšej a úspešnejšej budúcnosti.

Tak ako Hill, aj vy ste tu preto, aby ste zvládli svoj strach, a aby ste mu nedovolili ovládať vás. Musíte byť vášnivo zameraný na svoj cieľ a rozhodnúť sa, kým chcete byť a konať tak, aby ste dosiahli svoje túžby. Na ceste za objavovaním úžasných myšlienok Hilla pochopíte, že sa s nimi dokážete stotožniť a dokonca prekonať, ak naozaj chcete, pretože vás nič nemôže zastaviť.

Hill správne povedal: „Vaše obmedzenia sú výtvorom vás samotných“. Táto kniha vám pomôže uvedomiť si, že ak využijete poznanie získané z rozhovorov s päťsto najúspešnejšími ľuďmi našich čias, ste schopný prelomov. Zistíte, či je diabol, s ktorým Hill vedie rozhovor, skutočný alebo imaginárny, podobne ako diabol alebo diabli, s ktorými možno zápasíte vy sami, vo svojom živote a životných skúsenostiach.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
231276
Názov
Ako nepodľahnúť diablovi
Podnázov
Tajomstvo slobody a úspechu
EAN/ISBN
9788089628520
Autor
Napoleon Hill
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
215
Rozmer
140×200 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako nepodľahnúť diablovi zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.