Kniha Telo ako posilňovňa Biblia cvičení s hmotnosťou vlastného tela Mark Lauren | kníhkupectvo Literama.sk

Telo ako posilňovňa

Biblia cvičení s hmotnosťou vlastného tela

Mark LaurenTIMY PARTNERS2013/10 SVK slovensky

Kniha: Telo ako posilňovňa - Biblia cvičení s hmotnosťou vlastného tela - Mark Lauren
Katalógové číslo: 208980
Séria kníh: Telo ako posilňovňa
Telo ako posilňovňa
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Telo ako posilňovňa

Biblia cvičení s hmotnosťou vlastného tela

Toto je nová fitnes revolúcia !!! Doteraz neexistuje podobná kniha.

Táto kniha prichádza v čase, keď i napriek najväčšej snahe majú mnohí finančné a časové problémy, ktoré im nedovolia dosiahnuť svoje ciele v oblasti kondície. V súčasnom svete informácií sme neustále bombardovaní nesprávnymi radami, neúčinnými pomôckami a pilulkami, rôznymi trikmi. Metódy uvádzané Markom sú dokázané a overené časom. Viem to, lebo som videl výsledky. Velil som najlepším z najlepších, a za to, že sú najlepší, vďačia Markovmu tréningu. A teraz svoj program zdokonalil, aby vyhovoval každému mužovi, každej žene. V sedemdesiatych rokoch ukázal Arnold Schwarzenegger svetu potenciál posilňovní a vraj inšpiroval tisíce ľudí. Teraz nadišiel čas využiť možnosti vlastného tela.

Roky a roky – od olympijských športovcov z antického Grécka až po dnešné jednotky špeciálnych operácií - tie najlepšie fyzicky vybavené bytosti sa nespoliehali na fitnes centrá vo svojich mestách alebo na činky doma.

Čo ak vám poviem, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký kedy bol vytvorený? Svoje vlastné telo. MARK LAUREN

"Programy a cvičenia uvádzané v tejto knihe som zdokonaľoval, keď som pripravoval stovky nováčikov amerických špeciálnych jednotiek na extrémne požiadavky. Roky som vyvíjal nové tréningové princípy a sledoval ich výsledky. Skvelé výsledky viedli k tomu, že najvyššie velenie kúpilo môj systém. Najvyspelejšie armádne zložky od SEALs cez Zelené barety až po jednotky špeciálnych taktických operácii letectva, využívajú tieto cvičenia ako základ silového tréningu. A teraz ich predkladám vám." MARK LAUREN

"Nech ste nadšenec pre fitnes, olympionik v gymnastike, kulturista, jogín či niekto, čo okrem tašky s nákupom nikdy nič nezdvihol, môj program vás privedie k najlepšej kondícii v živote. Ponúkam výber 125 najefektívnejších cvikov, ktoré vám umožnia zdokonaľovať svaly, aké chcete, kdekoľvek chcete a po celý život. S takto jasne znázornenými a vysvetlenými cvikmi si môžete vytvoriť vlastný tréningový program prispôsobený vašim potrebám a predstavám, ktorý možno meniť a modifikovať nekonečnými spôsobmi. Ale pre tých, ktorí potrebujú usmernenie, vypracoval som desaťtýždňový program pre všetky úrovne kondície. Programy, ktoré vás povedú k úspechu, čo sa vám zatiaľ nepodarilo. Budete cvičiť iba 20 až 30 minút denne, 4- alebo 5-krát týždenne." MARK LAUREN

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
208980
Názov
Telo ako posilňovňa
Podnázov
Biblia cvičení s hmotnosťou vlastného tela
EAN/ISBN
9788089311378
Forma
Brožovaná
Autor
Mark Lauren
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/10
Rozsah
184
Rozmer
207×236 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(2)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Emily 5 z 5
03.06.2015 12:26:31

Odporúčam tiež túto knihu. Naštartovala ma k pravidelnému cvičeniu, čo som predtým nikdy nedokázala. Všetko vysvetlené. Jednotlivé cviky sú odfotografované, popis k nim, rady ako sa dajú ešte sťažiť, keď už cvik ovládate a nerobí Vám problémy. Poznámka akú časť tela si s nimi precvičujete. Sú tam rady k stravovaniu. Aj celé cvičebné plány.Super kniha!


Martina 5 z 5
25.04.2014 16:05:11

Pôvodne som túto knihu kúpila pre seba, no keď ju uvidel priateľ, hneď si ju „zamiloval“. Táto kniha je pre tých, čo nemajú radi potenie sa vo fitku. nadrapovať sa na strojoch, či s rôznymi činkami a cvičia si pekne v pohodlí domova. A má ešte ďalší plus, investícia do knižky je lacnejšia ako mesačná permanentka vo fitku, takže je to aj pre tých, ktorý si tento „luxus“ nemôžu dovoliť. Je tam všetko pekne vysvetlené od stravy až po jednotlivé cviky ako sa majú správne robiť. Krok za krokom sa človek zlepšuje a posúva ďalej aj vďaka vypracovanému cvičebnému plánu, ktorý je od úplného začiatočníka a čo je najdôležitejšie, nezaťažuje až tak kĺby, lebo človek cvičí s vlastnou váhou. Táto knižka je veľmi dobrá, keď chce niekto začať cvičiť a nevie ako nato. Určite odporúčam :)