Slovenské bludy a bludiská

Ján Čomaj

Vydavateľstvo SSS2012/08 SVK Slovensky

Kniha: Slovenské bludy a bludiská - Ján Čomaj
Katalógové číslo: 188670
Ušetríte až 1,34 € z bežnej ceny 6,61
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,27
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Slovenské bludy a bludiská

Skúsený publicista do svojej novej zbierky zaradil pútavé analytické zamyslenia rôzneho tematického zamerania. Trocha nostalgie, štipka nádeje je spoločenskou sondou o fenoméne 60. rokov komplexne mapujúca vtedajšiu situáciu zo širokého spektra z hľadísk. Osem rokov je obzretím za pustošivou kalamitou vo Vysokých Tatrách a na jej dôsledky. Rozpínavosť sociálneho vesmíru je zamyslením o sociálne a politicko-mocensky diferencovanej spoločnosti. Úbohosť slovenského vzdelávania kritizuje snahu zvyšovania kvantitatívnych parametrov vzdelanosti. Prázdne miesto po Majstrovi patrí Ladislavovu Ťažkému. Biedna kultúra našich politikov konfrontuje súčasnosť s minulosťou z hľadiska kultúry a kultúrnosti politiky. Príde kapitalizmus s ľudskou tvárou? je zamyslením nad iným spôsobom kreovania parlamentu. Zbierka je napísaná zaujímavým štýlom, príjemne sa číta a bohatstvo širokého spektra informácií do nej vnáša črty dôležitého dobového encyklopedického diela.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
188670
Názov
Slovenské bludy a bludiská
EAN/ISBN
9788080616267
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ján Čomaj
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/08
Rozsah
104
Rozmer
143×212×10 mm
Hmotnosť
0,22
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Slovenské bludy a bludiská zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.