GUnaGU - Príbeh jedného divadla

Viliam Klimáček

L.C.A.2005

Kniha: GUnaGU - Príbeh jedného divadla - Viliam Klimáček
Katalógové číslo: 114496
6,78

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: GUnaGU - Príbeh jedného divadla

Renomovaný spisovateľ a dramatik, jeden zo zakladajúcich členov súboru, Viliam Klimáček, príťažlivou formou opisuje formovanie divadla od amatérskeho súboru až po jeho profesionalizovanie, ako aj úspechy a omyly, ktoré divadelníkov pri ceste za divákom stretali. Nechýbajú tu ani detailné opisy práce ľudí, formujúcich nielen tvár GUnaGU, ale aj slovenskej kultúry vôbec a fotografie zo zákulisia i z divadelných hier. Kniha je v ponuke aj s DVD, na ktorom sú videozáznamy a ukážky najlepších hier divadla, fotogaléria, hudba z predstavení a dokumentárny film s rozhovormi o všetkom, čo je a bolo Made in GUnaGU od roku 1985 až dodnes. \ \ Kniha vyšla pri príležitosti dvadsiateho výročia založenia divadla GUnaGU spolu s DVD.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
114496
Názov
GUnaGU - Príbeh jedného divadla
EAN/ISBN
9788089129522
Autor
Viliam Klimáček
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2005
Rozsah
248
Rozmer
130×197
Hmotnosť
0,38
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
GUnaGU - Príbeh jedného divadla zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.