Kniha Sladký život opatrovateľky Tina Van der Holland | kníhkupectvo Literama.sk

Sladký život opatrovateľky

Tina Van der HollandMOTÝĽ • 2011/04SK slovensky

Kniha : Sladký život opatrovateľky
Katalógové číslo: 104083
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý

Kniha: Sladký život opatrovateľky

Mladosť, krása, úspech... Ešte donedávna si Angie myslela, že tým všetkým oplýva, až kým jedného dňa nepríde o prácu a nezistí, že pre pracovný trh už ako štyridsiatnička nie je zaujímavá a prebudí sa. Vezme si preto príklad z tisícov slovenských žien, ktoré už údajne objavili spoľahlivú cestu, čím sa živiť a stať sa popritom milionárkami. Rozhodne sa vycestovať do Rakúska a pracovať ako opatrovateľka. A tak sa začína jej vzrušujúca cesta – postupne spoznáva zvyky v jednej z najbohatších krajín sveta, nazerá do karát sprostredkovateľských agentúr, do cudzích domácností i do duší pacientov, ktorí nie vždy spĺňajú jej počiatočné predstavy. Osamelá, ale nebezpečná manželka zemského radcu, najškaredšia starenka na svete, či roztúžený deduško dajú Angie poriadne zabrať. Musí však myslieť aj na vlastnú rodinu, usporiadať si manželstvo a dokonca odolať pokušeniu v podobe exotického Assema... Autorka sleduje konanie postáv s jej vlastným láskavým prístupom, ktorý vyvoláva raz smiech cez slzy, inokedy len slzy a kde-tu sa napriek háklivým okolnostiam priam nepatrične, ale zato od srdca rozosmejeme...

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
104083
Názov
Sladký život opatrovateľky
EAN/ISBN
9788089482214
Autor
Tina Van der Holland
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2011/04
Rozsah
256
Rozmer
135×205×0
Hmotnosť
0,35
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
22%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Hodnotenie 5.0 z 5

5  
100.0%
 (1)
4  
0.0%
 (0)
3  
0.0%
 (0)
2  
0.0%
 (0)
1  
0.0%
 (0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Helena 18.04.2014 17:36:02

Super kniha. Veľmi dobre napísaná kniha o práci opatrovateľky v zahraničí. Skutočne to môžem potvrdiť pretože tiež pracujem ako opatrovateľka v zahraničí. Ten kto si myslí že táto práca je o zarábanie veľa peňazi tak je na omyle. Táto práca je hlavne pomoci ludí v starobe a je veľmi psychycky a fizicky veľmi náročná. Kedže na Slovensku je táto práca veľmi slabo finančne ohodnotetá tak sa skloníme pracovať v takýchto podmienkach v zahraničí. Je to boj o prácu, boj o výpatu, boj o harmóniu vo vlastnej rodine a hlavne totálny boj o svoju ľudskú,, slovenskú" dôstojnosť! Túto knihu by mal prečítať náš premiér vlády a naša ministerka zdravotníctva.