Ako za starých čias

Rudolf Hauzer

Pectus2010/12 SVK Slovensky

Kniha: Ako za starých čias - Rudolf Hauzer
Katalógové číslo: 101109
Ušetríte až 1,08 € z bežnej ceny 5,90
A navyše získate 4 vernostné body
4,82
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako za starých čias

Hauzer v tretej básnickej zbierke ponúka predovšetkým nadhľad súčasníka, ktorý sa rád pohráva s vážnymi témami. Vie, že svet nezmení, pretože si priveľmi uvedomuje úskalia modernej doby, ale nádej, radosť z obyčajných ľudí, túžba, ako vyviaznuť zo stereotypu a byť človekom, nespochybniteľná hodnota rodiny a základný pocit úžasu nad maličkosťami prekračujú autorovu pozíciu štvanca či vyhnanca. Skutočne, možno práve na druhom svete oceníme maškrtu, keď si ju nebudeme môcť dopriať. V Hauzerovej poézii všadeprítomné prevteľovanie sa, v ktorom sa od detstva nezmenilo ani naše hľadanie, nadobúda množstvo podôb. Raz ide o väznicu, symbol nesmrteľnosti, čo ako ženský princíp rozhoduje o životných okolnostiach, inokedy predstavuje femme fatale. V tejto hre sa môžeme dívať na seba, aj keby sme nejestvovali. Jej príčinou i následkom je nenachádzanie vlastného ja, keď sa ako herci usilujeme pochopiť cudzie úmysly.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
101109
Názov
Ako za starých čias
EAN/ISBN
9788097058609
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Rudolf Hauzer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010/12
Rozsah
60
Rozmer
115×165×15
Hmotnosť
0,12
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako za starých čias zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.