Chlapec, krtko, líška a kôň - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Chlapec, krtko, líška a kôň

Chlapec, krtko, líška a kôň

© Literama.sk, 1.6.2020

Kniha, ktorá vás prinúti zastať, zamyslieť sa, usmiať sa.

Nech sa páči, vstúpte do sveta štyroch priateľov, ktorí spolu putujú. Objavte ich príbeh, ktorý už zaujal množstvo čitateľov vo veku 5 až 105 rokov.

Je to príbeh, ktorý vás chytí za srdce, ktorý budete chcieť čítať znova a znova. Stránky plné krásnych myšlienok a ilustrácií. Nezabudnuteľná kniha o priateľstve, láskavosti a sebaúcte. Nádherné umelecké dielo, okno do ľudského srdca otvorené dokorán.

Najprv sa zoznámite s chlapcom, ktorý je sám. Stretne krtka, ktorý miluje sladkosti viac než čokoľvek iné. Krtko sa stáva chlapcovým priateľom a spoločníkom na ceste, jeho dôverníkom. Chlapec sa mu zdôveruje so svojimi obavami, krtko mu radí a neustále prezentuje svoju obľubu v sladkostiach. Stretnú líšku, ktorá uviazla v oku, zachránia ju a stane sa ich mlčanlivým spoločníkom. Napokon sa k nim pripojí koník.

Obyčajný príbeh pre deti pred spaním? Veru nie. Kniha je plná rôznych rád, povzbudení a ponaučení. Na každej stránke očarujúce ilustrácie a posolstvá povzbudenia a lásky. Na túto knihu nezabudnete, určite sa vám bude páčiť.

Publikované 1.6.2020 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Chlapec, krtko, líška a kôň - 1. vydanie

Chlapec, krtko, líška a kôň

Kúpiť
13,58