Bestseller Trhlina uvidíme v TV

Bestseller Trhlina uvidíme v TV

© Literama.sk, 3.5.2018

TV JOJ už od decembra 2017 natáča seriál Trhlina.

Podľa predlohy Jozefa Kariku sa pripravuje pod režisérskou taktovkou Petra Bebjaka trojdielna filmová miniséria Trhlina.

V hlavnej úlohe uvidíme Mateja Marušina. Z ďalších hercov môžeme spomenúť Tomáša Mischura a Jaroslava Mottla.

Ak ste knihu ešte nečítali a chcete sa nechať prekvapiť, tak nasledujúce riadky určite nečítajte ;)

V centre diania vystupuje nezamestnaný absolvent Igor, ktorý sa dostal k záznamom výpovedí jedného psychiatrického pacienta. Walter Fischer záhadne zmizol pred sedemdesiatimi rokmi. Stalo sa to niekde hlboko v lesoch v pohorí Tribeč, ktoré je zhruba obkolesené štyrmi mestami: Topoľčanmi, Partizánskym, Nitrou a Zlatými Moravcami.

Keď sa po vyše dvoch mesiacoch Walter Fischer zrazu objavil, mal na tele divné rany a popáleniny. Igor sa o Fischerov príbeh začína zaujímať intenzívnejšie a zisťuje, že to nebol zďaleka jediný prípad.

Záhadné zmiznutia začali už v roku 1929, kedy sa miestny horár nevrátil z obhliadky lesa. Údajne najnovším takýmto prípadom je zmiznutie z júna 2012, kedy sa do hôr na hríby vybral Jaroslav Buránsky z obce Žirany. Muž je stále nezvestný.

„Igor s priateľkou Miou, konšpirátorom Andrejom a tvrdým skeptikom Dávidom preniká čoraz hlbšie a odhaľuje skutočnosti, ktoré sú oveľa desivejšie než akákoľvek fantázia.”

Trhlinu podľa knihy nakrúti D.N.A. Production v spolupráci s televíziou JOJ. Tešíme sa, že na Slovensku vzniká pôvodná tvorba.

Publikované 3.5.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Trhlina

Trhlina

Kúpiť
9,78
Knihy autora Jozef Karika

Jozef Karika autor

Autor