Niźne Tatry - Nízke Tatry (3)

Kniha: Niźne Tatry - Nízke Tatry (3) - Ján Lacika
Katalógové číslo: 86249 viac »
7,05

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Niźne Tatry - Nízke Tatry (3)

Tretím titulom edície S batohom po Slovensku sú Nízke Tatry (č. 3). Nízke Tatry sú po Tatrách druhým najvyšším pohorím Slovenska a v každom ročnom období vyhľadávanou rekreačnou oblasťou. Západnú časť tvoria Ďumbierske Tatry s najvyšším Ďumbierom (2 043 m) a Chopkom, východnú časť Kráľovohoľské Tatry s Kráľovou hoľou. Medzi najvyhľadávanejšie doliny patrí Jánska dolina a Demänovská dolina, kde jaskyniari objavili viac ako 170 jaskýň a priepastí. Najrozsiahlejším a zároveň najznámejším jaskynným systémom na Slovensku je systém Demänovských jaskýň s dĺžkou 30 km. Tvorí ich deväť prepojených jaskýň, z nich sú prístupné Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa. Najznámejším zimným ako aj letným turistickým strediskom je Jasná na severnej strane Nízkych Tatier. Verzia v poľskom jazyku.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
86249
Názov
Niźne Tatry - Nízke Tatry (3)
EAN/ISBN
9788088975335
Autor
Ján Lacika
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2003
Rozsah
148
Rozmer
115×165
Hmotnosť
0,18
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Niźne Tatry - Nízke Tatry (3) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.